Akční střelecké disciplíny v sezóně 2017

Kalendář upravený pro členy SSK Kovona Karviná

Datum Den Soutěž Disciplína Místo Čas zah.
28.1.2017 So Dvoukolová na Patriotu - 1. kolo Různé Ostrava, Patriot 9:00
5.2.2017 Ne VPi Polárka tříkolová - 1. kolo Různé Frýdek - Místek, Polárka 9:00
12.2.2017 Ne VPi Polárka tříkolová - 2. kolo Různé Frýdek - Místek, Polárka 9:00
18.2.2017 So Dvoukolová na Patriotu - 2. kolo Různé Ostrava, Patriot 9:00
26.2.2017 Ne VPi Polárka tříkolová - 3. kolo Různé Frýdek - Místek, Polárka 9:00
12.3.2017 Ne VPi Polárka jednokolová Různé Frýdek - Místek, Polárka 9:00
18.3.2017 So Černá hora Cup - 1. kolo IPSC Prostějov, střelnice Vrahovice 9:00
1.4.2017 So Dvoukolová na Patriotu - 1. kolo Různé Ostrava, Patriot 9:00
2.4.2017 Ne VPi Polárka jednokolová Různé Frýdek - Místek, Polárka 9:00
23.4.2017 Ne Dvoukolová na Patriotu - 2. kolo Různé Ostrava, Patriot 9:00
29.4.2017 So Memoriál J. Schodleho - 1. kolo Různé Orlová, Václavka 9:00
30.4.2017 Ne VPi Polárka jednokolová Různé Frýdek - Místek, Polárka 9:00
21.5.2017 Ne VPi Polárka jednokolová Různé Frýdek - Místek, Polárka 9:00
27.5.2017 So Jednokolová na Patriotu Různé Ostrava, Patriot 9:00
3.6.2017 So Memoriál J. Schodleho - 2. kolo Různé Orlová, Václavka 9:00
17.6.2017 So Černá hora Cup - 2. kolo IPSC Prostějov, střelnice Vrahovice 9:00
25.6.2017 Ne VPi Polárka jednokolová Různé Frýdek - Místek, Polárka 9:00
8.7.2017 So Tříkolová na Patriotu - 1. kolo Různé Ostrava, Patriot 9:00
15.7.2017 So VPi Stará Bělá Různé Ostrava - Stará Bělá 9:00
29.7.2017 So Tříkolová na Patriotu - 2. kolo Různé Ostrava, Patriot 9:00
12.8.2017 So VPi Stará Bělá Různé Ostrava - Stará Bělá 9:00
19.8.2017 So Tříkolová na Patriotu - 3. kolo Různé Ostrava, Patriot 9:00
26.8.2017 So HOT SHOTS Hodonice IPSC Hodonice 9:00
27.8.2017 Ne VPi Polárka jednokolová Různé Frýdek - Místek, Polárka 9:00
10.9.2017 Ne VPi Polárka jednokolová Různé Frýdek - Místek, Polárka 9:00
23.9.2017 So Dvoukolová na Patriotu - 1. kolo Různé Ostrava, Patriot 9:00
1.10.2017 Ne VPi Polárka tříkolová - 1. kolo Různé Frýdek - Místek, Polárka 9:00
7.10.2017 So Dvoukolová na Patriotu - 2. kolo Různé Ostrava, Patriot 9:00
14.10.2017 So Černá hora Cup - 3. kolo IPSC Prostějov, střelnice Vrahovice 9:00
22.10.2017 Ne VPi Polárka tříkolová - 2. kolo Různé Frýdek - Místek, Polárka 9:00
4.11.2017 So Jednokolová na Patriotu Různé Ostrava, Patriot 9:00
12.11.2017 Ne VPi Polárka tříkolová - 3. kolo Různé Frýdek - Místek, Polárka 9:00
2.12.2017 So Dvoukolová na Patriotu - 1. kolo Různé Ostrava, Patriot 9:00
16.12.2017 So Dvoukolová na Patriotu - 2. kolo Různé Ostrava, Patriot 9:00
30.12.2017 So Jednokolová na Patriotu Různé Ostrava, Patriot 9:00