Klasické kulové střelecké disciplíny v sezóně 2018

Kalendář upravený pro členy SSK Kovona Karviná

Datum Den Soutěž Disciplína Místo Čas zah.
7.1.2018 Ne Novoroční střelby Bažantnice SVPs 3+10 U Bažantnice, Karviná 9:00
6.4.2018 OSL Karviná – 1. kolo VP 15+15, VStP 15+15 Kovona Karviná 15:30
7.4.2018 So OSL Karviná – 1. kolo StP 3x20, SP 30+30 Kovona Karviná 8:00
8.4.2018 Ne OSL Karviná – 1. kolo LP 60 Kovona Karviná 8:00
14.4.2018 So O Vévodův klíč - 1. kolo SP 30+30, LP 60 Chvalíkovice 8:00
20.4.2018 OSL Karviná – 2. kolo VP 15+15, VStP 15+15 Kovona Karviná 15:30
21.4.2018 So OSL Karviná – 2. kolo StP 3x20, SP 30+30 Kovona Karviná 8:00
22.4.2018 Ne OSL Karviná – 2. kolo LP 60 Kovona Karviná 8:00
5.5.2018 So O Vévodův klíč - 2. kolo (RSCM - LP) SP 30+30, VP 15+15, LP 60 Chvalíkovice 8:00
12.5.2018 So VC Poruby (RSCM - RP) SP 30+30, RP 2x30 Ostrava - Poruba, Skalka 8:00
12.5.2018 So Orlovská 50 Různé Orlová, Václavka 9:00
18.5.2018 OSL Karviná – 3. kolo VP 15+15, VStP 15+15 Kovona Karviná 15:30
19.5.2018 So OSL Karviná – 3. kolo StP 3x20, SP 30+30 Kovona Karviná 8:00
20.5.2018 Ne OSL Karviná – 3. kolo LP 60 Kovona Karviná 8:00
26.5.2018 So RSCM Ostrava 1. kolo SP 30+30, VzPi 40 Ostrava - Poruba, Skalka 8:00
27.5.2018 Ne Memoriál Miloše Slaniny LP 60 Kovona Karviná 9:00
2.6.2018 So Jarní cena města Třince SP 30+30 Třinec, Borek 9:00
8.6.2018 OSL Karviná – 4. kolo VP 15+15, VStP 15+15 Kovona Karviná 15:30
9.6.2018 So OSL Karviná – 4. kolo StP 3x20, SP 30+30 Kovona Karviná 8:00
10.6.2018 Ne OSL Karviná – 4. kolo LP 60 Kovona Karviná 8:00
15.6.2018 Mezinárodní mistrovství ČR veteránů SP 5+30, SP 30+30, VzPi 40 Plzeň, Lobzy 8:00
16.6.2018 So O Vévodův klíč - 3. kolo (RSCM - LP) SP 30+30, LP 60 Chvalíkovice 8:00
17.6.2018 Ne VC SSKP Ostrava (RSCM - RP) StP 3x20, RP 2x30 Ostrava - Poruba, Skalka 8:00
23.6.2018 So RSCM Ostrava 2. kolo SP 30+30, VzPi 40 Ostrava - Poruba, Skalka 8:00
7.7.2018 So O Vévodův klíč - 4. kolo SP 30+30, VP 15+15, LP 60 Chvalíkovice 8:00
11.8.2018 So RSCM Plzeň 3. kolo LP 60, SP 30+30, VzPi 40 Plzeň, Lobzy 8:00
19.8.2018 Ne Cena Radegasta SP 30+30, LP 60 Frenštát pod Radhoštěm 8:00
25.8.2018 So RSCM Plzeň Finále LP 60, SP 30+30, VzPi 40 Plzeň, Lobzy 8:00
1.9.2018 So O Vévodův klíč - 5. kolo SP 30+30, VP 15+15, LP 60 Chvalíkovice 8:00
14.9.2018 OSL Karviná – OP + 5. kolo VP 15+15, VStP 15+15 Kovona Karviná 15:30
15.9.2018 So OSL Karviná – OP + 5. kolo StP 3x20, SP 30+30 Kovona Karviná 8:00
16.9.2018 Ne OSL Karviná – OP + 5. kolo LP 60 Kovona Karviná 8:00
21.9.2018 Mistrovství ČR 2018 Pu, Pi Plzeň, Lobzy 8:00
13.10.2018 So O Vévodův klíč - finále SP 30+30, VP 15+15 Chvalíkovice 8:00
14.10.2018 Ne O Vévodův klíč - finále LP 60 Chvalíkovice 8:00
31.12.2018 Po Silvestrovský závod kule 5+15 Kovona Karviná 9:00