Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

21.4.2012 - Oblastní střelecká liga Karviná 2012 - 1. kolo
SP 30+30 - Muži ↴
1. místo
Muži
Hubáč Petr (*1940)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2012
21.4.2012 - 1. kolo
(I. VT) (18 CT) 574 b.
95 100 98 293 92 97 92 281
2. místo
Muži
Korviny Petr (*1976)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2012
21.4.2012 - 1. kolo
(III. VT) (8 CT) 542 b.
93 92 93 278 92 86 86 264
3. místo
Muži
Stuchlík Ladislav (*1946)
112. ZO Lazy (80110)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2012
21.4.2012 - 1. kolo
(III. VT) (7 CT) 538 b.
92 90 86 268 92 86 92 270
4. místo
Muži
Cienciala Jan (*1952)
SSK Třinec (0081)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2012
21.4.2012 - 1. kolo
(III. VT) (3 CT) 526 b.
87 89 94 270 90 78 88 256
5. místo
Muži
Novák Ladislav (*1950)
2. ZO Karviná (80088)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2012
21.4.2012 - 1. kolo
(III. VT) (2 CT) 525 b.
85 90 91 266 87 83 89 259
6. místo
Muži
Walica Jan (*1943)
OLZA Třinec (0158)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2012
21.4.2012 - 1. kolo
(III. VT) (2 CT) 522 b.
96 89 89 274 86 84 78 248
7. místo
Muži
Riečičiar Ján (*1964)
2. ZO Karviná (80088)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2012
21.4.2012 - 1. kolo
(5 CT) 515 b.
88 91 90 269 78 76 92 246
8. místo
Muži
Novotný Lubomír (*1948)
112. ZO Lazy (80110)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2012
21.4.2012 - 1. kolo
(3 CT) 497 b.
89 88 89 266 79 81 71 231
9. místo
Muži
Paldus Oto (*1957)
SSK Petřvald (0061)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2012
21.4.2012 - 1. kolo
(1 CT) 487 b.
83 84 80 247 79 85 76 240
10. místo
Muži
Rašík Edvin (*1938)
SSK Petřvald (0061)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2012
21.4.2012 - 1. kolo
(3 CT) 483 b.
82 86 89 257 75 68 83 226
11. místo
Muži
Graběc Vlastimil (*1966)
112. ZO Lazy (80110)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2012
21.4.2012 - 1. kolo
(3 CT) 482 b.
79 85 83 247 70 83 82 235
12. místo
Muži
Švec Dušan (*1956)
2. ZO Karviná (80088)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2012
21.4.2012 - 1. kolo
(2 CT) 478 b.
79 81 86 246 76 81 75 232
13. místo
Muži
Karzel Karel (*1960)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2012
21.4.2012 - 1. kolo
(1 CT) 472 b.
73 71 86 230 75 80 87 242
14. místo
Muži
Tvrzník Václav (*1952)
2. ZO Karviná (80088)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2012
21.4.2012 - 1. kolo
(3 CT) 465 b.
69 81 81 231 82 79 73 234
15. místo
Muži
Przyhoda Andrzej (*1953)
OLZA Třinec (0158)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2012
21.4.2012 - 1. kolo
(2 CT) 450 b.
88 86 91 265 60 61 64 185
16. místo
Muži
Gajda Ervin (*1952)
2. ZO Karviná (80088)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2012
21.4.2012 - 1. kolo
(1 CT) 399 b.
78 58 79 215 65 54 65 184
17. místo
Muži
Čupa Milan (*1939)
SSK Petřvald (0061)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2012
21.4.2012 - 1. kolo
(1 CT) 316 b.
51 62 73 186 38 55 37 130
18. místo
Muži
Štěrba Jan (*1954)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2012
21.4.2012 - 1. kolo
(4 CT) 269 b.
94 86 89 269
21.4.2012 - Oblastní střelecká liga Karviná 2012 - 1. kolo
SP 30+30 - Ženy, junioři, dorostenci ↴
1. místo
Ženy, junioři, dorostenci
Bortlíková Gabriela (*1974)
SSK Orlová - Václavka (0591)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2012
21.4.2012 - 1. kolo
(II. VT) (7 CT) 550 b.
94 93 92 279 91 90 90 271
2. místo
Ženy, junioři, dorostenci
Tvrzník Christian (*1995)
2. ZO Karviná (80088)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2012
21.4.2012 - 1. kolo
(III. VT) (4 CT) 512 b.
80 85 81 246 92 87 87 266
3. místo
Ženy, junioři, dorostenci
Slaninová Kateřina (*1976)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2012
21.4.2012 - 1. kolo
(4 CT) 448 b.
91 88 89 268 70 37 73 180
4. místo
Ženy, junioři, dorostenci
Novotná Alžběta (*1959)
112. ZO Lazy (80110)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2012
21.4.2012 - 1. kolo
(2 CT) 405 b.
80 91 87 258 42 43 62 147
5. místo
Ženy, junioři, dorostenci
Ulman Darina (*1998)
OLZA Třinec (0158)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2012
21.4.2012 - 1. kolo
(0 CT) 379 b.
68 57 64 189 66 61 63 190
6. místo
Ženy, junioři, dorostenci
Zawada Mirosław (*1999)
OLZA Třinec (0158)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2012
21.4.2012 - 1. kolo
(3 CT) 375 b.
50 67 63 180 56 78 61 195
7. místo
Ženy, junioři, dorostenci
Sobková Izabela (*1996)
OLZA Třinec (0158)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2012
21.4.2012 - 1. kolo
(0 CT) 313 b.
55 48 59 162 47 54 50 151
8. místo
Ženy, junioři, dorostenci
Bujok Martin (*2000)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2012
21.4.2012 - 1. kolo
(0 CT) 298 b.
73 63 69 205 60 25 8 93
( Položky: 1 - 26 z 26 )
(c) Petr Korviny, 2019