Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

31.5.1981 - Okresní přebor Karviná 1981
SP 30+30 - Muži ↴
1. místo
Muži
Hubáč Petr (*1940)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Okresní přebor Karviná 1981
31.5.1981
(I. VT) (0 CT) 576 b.
280 296
31.5.1981 - Okresní přebor Karviná 1981
SP 30+30 - Muži ↴
1. místo
Muži
Sladčík Lubomír (*1947)
RH Karviná
SP 30+30
Okresní přebor Karviná 1981
31.5.1981
(I. VT) (0 CT) 576 b.
288 288
3. místo
Muži
Schulz Josef (*1943)
151. ZO ŽDB
SP 30+30
Okresní přebor Karviná 1981
31.5.1981
(I. VT) (0 CT) 572 b.
281 291
3. místo
Muži
Vicherek Jiří (*1945)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Okresní přebor Karviná 1981
31.5.1981
(I. VT) (0 CT) 572 b.
288 284
5. místo
Muži
Slanina Miloš (*1928)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Okresní přebor Karviná 1981
31.5.1981
(I. VT) (0 CT) 569 b.
282 287
6. místo
Muži
Trocha Ondrej (*1949)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Okresní přebor Karviná 1981
31.5.1981
(II. VT) (0 CT) 564 b.
272 292
6. místo
Muži
Russek Vladimír (*1949)
151. ZO ŽDB
SP 30+30
Okresní přebor Karviná 1981
31.5.1981
(II. VT) (0 CT) 564 b.
282 282
8. místo
Muži
Žáček Jaroslav (*1937)
RH Karviná
SP 30+30
Okresní přebor Karviná 1981
31.5.1981
(II. VT) (0 CT) 558 b.
278 280
9. místo
Muži
Pavlištík Oldřich (*1950)
RH Karviná
SP 30+30
Okresní přebor Karviná 1981
31.5.1981
(II. VT) (0 CT) 556 b.
280 276
10. místo
Muži
Materna Miloš (*1935)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Okresní přebor Karviná 1981
31.5.1981
(II. VT) (0 CT) 553 b.
276 277
11. místo
Muži
Rodák Vladimír (*1959)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Okresní přebor Karviná 1981
31.5.1981
(III. VT) (0 CT) 549 b.
269 280
12. místo
Muži
Zmijka Jaromír (*1941)
164. ZO Petřvald
SP 30+30
Okresní přebor Karviná 1981
31.5.1981
(III. VT) (0 CT) 545 b.
273 272
13. místo
Muži
Potyš Milan (*1945)
151. ZO ŽDB
SP 30+30
Okresní přebor Karviná 1981
31.5.1981
(III. VT) (0 CT) 542 b.
262 280
14. místo
Muži
Ochodek Stanislav (*1955)
151. ZO ŽDB
SP 30+30
Okresní přebor Karviná 1981
31.5.1981
(III. VT) (0 CT) 528 b.
249 279
15. místo
Muži
Cichý Karel (*1954)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Okresní přebor Karviná 1981
31.5.1981
(III. VT) (0 CT) 527 b.
253 274
16. místo
Muži
Štěrba Karel (*1945)
1. Máj Karviná
SP 30+30
Okresní přebor Karviná 1981
31.5.1981
(0 CT) 522 b.
256 266
17. místo
Muži
Lamacz Richard (*1957)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Okresní přebor Karviná 1981
31.5.1981
(0 CT) 520 b.
266 254
18. místo
Muži
Hurta Slavomír (*1948)
2. ZO Karviná (80088)
SP 30+30
Okresní přebor Karviná 1981
31.5.1981
(0 CT) 512 b.
254 258
18. místo
Muži
Slanina Břetislav (*1949)
151. ZO ŽDB
SP 30+30
Okresní přebor Karviná 1981
31.5.1981
(0 CT) 512 b.
253 259
20. místo
Muži
Kubátko Jan (*1951)
2. ZO Karviná (80088)
SP 30+30
Okresní přebor Karviná 1981
31.5.1981
(0 CT) 506 b.
248 258
20. místo
Muži
Mlynář Miroslav (*1927)
164. ZO Petřvald
SP 30+30
Okresní přebor Karviná 1981
31.5.1981
(0 CT) 506 b.
256 250
22. místo
Muži
Vaško Štefan (*1951)
RH Karviná
SP 30+30
Okresní přebor Karviná 1981
31.5.1981
(0 CT) 500 b.
247 253
23. místo
Muži
Suchánek Vilém (*1941)
151. ZO ŽDB
SP 30+30
Okresní přebor Karviná 1981
31.5.1981
(0 CT) 499 b.
235 264
24. místo
Muži
Šimíček Petr (*1953)
151. ZO ŽDB
SP 30+30
Okresní přebor Karviná 1981
31.5.1981
(0 CT) 497 b.
246 251
25. místo
Muži
Ponča Jan (*1940)
164. ZO Petřvald
SP 30+30
Okresní přebor Karviná 1981
31.5.1981
(0 CT) 491 b.
257 234
26. místo
Muži
Schvencner Erich (*1944)
151. ZO ŽDB
SP 30+30
Okresní přebor Karviná 1981
31.5.1981
(0 CT) 474 b.
226 248
27. místo
Muži
Javorek Josef (*1929)
1. Máj Karviná
SP 30+30
Okresní přebor Karviná 1981
31.5.1981
(0 CT) 438 b.
266 172
28. místo
Muži
Richter Petr (*1947)
151. ZO ŽDB
SP 30+30
Okresní přebor Karviná 1981
31.5.1981
(0 CT) 436 b.
186 250
29. místo
Muži
Stuchlík Pavel (*1955)
151. ZO ŽDB
SP 30+30
Okresní přebor Karviná 1981
31.5.1981
(0 CT) 405 b.
203 202
31.5.1981 - Okresní přebor Karviná 1981
SP 30+30 - Ženy, juniorky ↴
1. místo
Ženy, juniorky
Martiníková Iveta (*1953)
151. ZO ŽDB
SP 30+30
Okresní přebor Karviná 1981
31.5.1981
(III. VT) (0 CT) 524 b.
263 261
2. místo
Ženy, juniorky
Jaworková Alena (*1951)
151. ZO ŽDB
SP 30+30
Okresní přebor Karviná 1981
31.5.1981
(0 CT) 518 b.
257 261
3. místo
Ženy, juniorky
Voznicová Dana (*1960)
151. ZO ŽDB
SP 30+30
Okresní přebor Karviná 1981
31.5.1981
(0 CT) 491 b.
242 249
4. místo
Ženy, juniorky
Francúzová Olga (*1961)
151. ZO ŽDB
SP 30+30
Okresní přebor Karviná 1981
31.5.1981
(0 CT) 470 b.
242 228
5. místo
Ženy, juniorky
Rumpelová Vlasta (*1961)
151. ZO ŽDB
SP 30+30
Okresní přebor Karviná 1981
31.5.1981
(0 CT) 417 b.
224 193
31.5.1981 - Okresní přebor Karviná 1981
SP 30+30 - Dorostenky, dorostenci ↴
1. místo
Dorostenky, dorostenci
Tvrdý Aleš (*1963)
1. ZO Kovona Karviná (80031)
SP 30+30
Okresní přebor Karviná 1981
31.5.1981
(I. VT) (0 CT) 560 b.
277 283
2. místo
Dorostenky, dorostenci
Bauer Jan (*1965)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Okresní přebor Karviná 1981
31.5.1981
(II. VT*) (0 CT) 547 b.
274 273
3. místo
Dorostenky, dorostenci
Wojtas Bronislav (*1963)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Okresní přebor Karviná 1981
31.5.1981
(III. VT) (0 CT) 533 b.
273 260
4. místo
Dorostenky, dorostenci
Sobala Libor (*1963)
151. ZO ŽDB
SP 30+30
Okresní přebor Karviná 1981
31.5.1981
(III. VT) (0 CT) 532 b.
269 263
5. místo
Dorostenky, dorostenci
Adamčíková Iveta (*1963)
151. ZO ŽDB
SP 30+30
Okresní přebor Karviná 1981
31.5.1981
(0 CT) 491 b.
227 264
6. místo
Dorostenky, dorostenci
Chromec Rostislav (*1968)
1. ZO Kovona Karviná (80031)
SP 30+30
Okresní přebor Karviná 1981
31.5.1981
(0 CT) 447 b.
217 230
7. místo
Dorostenky, dorostenci
Kováliková Lenka (*1963)
151. ZO ŽDB
SP 30+30
Okresní přebor Karviná 1981
31.5.1981
(0 CT) 401 b.
161 240
8. místo
Dorostenky, dorostenci
Hanzl Roman (*1967)
1. ZO Kovona Karviná (80031)
SP 30+30
Okresní přebor Karviná 1981
31.5.1981
(0 CT) 398 b.
165 233
9. místo
Dorostenky, dorostenci
Solich Jaromír (*1965)
151. ZO ŽDB
SP 30+30
Okresní přebor Karviná 1981
31.5.1981
(0 CT) 393 b.
149 244
10. místo
Dorostenky, dorostenci
Kocikadopulu Silvie (*1965)
151. ZO ŽDB
SP 30+30
Okresní přebor Karviná 1981
31.5.1981
(0 CT) 344 b.
174 170
( Položky: 1 - 44 z 44 )
(c) Petr Korviny, 2019