Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

30.4.2016 - Oblastní střelecká liga Karviná 2016 - 2. kolo
SP 30+30 - Muži ↴
1. místo
Muži
Janošťák Štefan (*1961) 04262
SSK Rožnov pod Radhoštěm (0328)
(II. VT) (13 CT) 562 b.
91 94 90 275 96 98 93 287
2. místo
Muži
Korviny Petr (*1976) 38953
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT) (5 CT) 547 b.
94 86 92 272 89 90 96 275
3. místo
Muži
Tellinger Lumír (*1956) 11236
SSK Hradec nad Moravicí (0132)
(III. VT) (9 CT) 544 b.
92 96 93 281 92 83 88 263
4. místo
Muži
Nevřivý Dalibor (*1964) 40795
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT) (11 CT) 538 b.
88 89 87 264 88 93 93 274
5. místo
Muži
Bém Vladimír (*1939) 04699
SSK Hradec nad Moravicí (0132)
(III. VT) (7 CT) 536 b.
96 90 92 278 80 93 85 258
6. místo
Muži
Walica Jan (*1943) 33251
OLZA Třinec (0158)
(III. VT) (5 CT) 531 b.
89 88 96 273 85 83 90 258
7. místo
Muži
Hubáč Petr (*1940) 01543
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT) (5 CT) 529 b.
91 89 86 266 89 87 87 263
8. místo
Muži
Rédr Zdeněk (*1951) 01528
SSK Elán Olomouc (0885)
(III. VT) (3 CT) 527 b.
96 90 89 275 87 75 90 252
9. místo
Muži
Stuchlík Ladislav (*1946) AVZO
112. ZO Lazy (80110)
(III. VT) (9 CT) 525 b.
84 85 92 261 91 83 90 264
10. místo
Muži
Karzel Karel (*1960) 11072
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT) (4 CT) 522 b.
89 89 88 266 87 84 85 256
11. místo
Muži
Novák Ladislav (*1950) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(III. VT) (3 CT) 519 b.
90 87 86 263 86 82 88 256
12. místo
Muži
Przyhoda Andrzej (*1953) 34370
OLZA Třinec (0158)
(3 CT) 501 b.
86 83 85 254 71 90 86 247
13. místo
Muži
Riečičiar Ján (*1964) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(5 CT) 499 b.
83 89 80 252 76 86 85 247
14. místo
Muži
Michalik Janusz (*1961)
MKS Rybnik
(3 CT) 478 b.
82 82 86 250 77 73 78 228
15. místo
Muži
Krajč Petr (*1978) AVZO
112. ZO Lazy (80110)
(8 CT) 477 b.
90 93 93 276 63 64 74 201
16. místo
Muži
Václavík Jaroslav (*1953) AVZO
AVZO Frýdek - Místek (80160)
(3 CT) 473 b.
96 89 92 277 74 77 45 196
17. místo
Muži
Švec Dušan (*1956) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(3 CT) 458 b.
90 85 90 265 63 69 61 193
18. místo
Muži
Rašík Edvin (*1938) 29560
SSK Petřvald (0061)
(3 CT) 441 b.
77 71 80 228 80 71 62 213
19. místo
Muži
Gajda Ervin (*1952) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(3 CT) 392 b.
62 74 86 222 58 61 51 170
DNF
Muži
Cienciala Jan (*1952) 05252
SSK Třinec (0081)
(1 CT) 259 b.
81 90 88 259
30.4.2016 - Oblastní střelecká liga Karviná 2016 - 2. kolo
SP 30+30 - Dorostenky, dorostenci ↴
1. místo
Dorostenky, dorostenci
Bujok Martin (*2000) 39525
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT*) (8 CT) 526 b.
87 80 89 256 91 91 88 270
2. místo
Dorostenky, dorostenci
Hasník František (*2002) 40304
SSK Policie - Ostrava (0224)
(III. VT*) (8 CT) 523 b.
97 89 85 271 84 84 84 252
3. místo
Dorostenky, dorostenci
Kubešová Eliška (*2003) 40742
SSK Policie - Ostrava (0224)
(III. VT*) (3 CT) 510 b.
91 89 82 262 82 86 80 248
4. místo
Dorostenky, dorostenci
Vršanová Klára (*2001) 40533
SSK Policie - Ostrava (0224)
(5 CT) 509 b.
82 85 91 258 79 87 85 251
5. místo
Dorostenky, dorostenci
Žůrek Bohumír (*2000) 41196
SSK Policie - Ostrava (0224)
(3 CT) 469 b.
81 79 85 245 79 81 64 224
6. místo
Dorostenky, dorostenci
Hřivnáč Kryštof (*2000) 40890
SSK Hradec nad Moravicí (0132)
(5 CT) 468 b.
74 72 82 228 75 83 82 240
7. místo
Dorostenky, dorostenci
Krajč Petr (*2002) AVZO
1. ZO Kovona Karviná (80031)
(3 CT) 435 b.
72 84 67 223 57 90 65 212
30.4.2016 - Oblastní střelecká liga Karviná 2016 - 2. kolo
SP 30+30 - Ženy, juniorky, junioři ↴
1. místo
Ženy, juniorky, junioři
Chmelík Jaromír (*1997) 39384
SSK Policie - Ostrava (0224)
(III. VT) (7 CT) 538 b.
88 95 97 280 91 87 80 258
2. místo
Ženy, juniorky, junioři
Nezhybová Nikola (*1997) 38143
SSK Elán Olomouc (0885)
(III. VT) (9 CT) 521 b.
84 92 89 265 88 90 78 256
3. místo
Ženy, juniorky, junioři
Chmelíková Kateřina (*1997) 39377
SSK Policie - Ostrava (0224)
(4 CT) 503 b.
91 91 90 272 68 81 82 231
4. místo
Ženy, juniorky, junioři
Slaninová Kateřina (*1976) 29968
SSK Kovona Karviná (0373)
(2 CT) 482 b.
88 84 90 262 74 68 78 220
5. místo
Ženy, juniorky, junioři
Kawuloková Petra (*1997) 40969
OLZA Třinec (0158)
(2 CT) 448 b.
86 83 80 249 54 68 77 199
( Položky: 1 - 32 z 32 )
(c) Petr Korviny, 2019