Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

18.6.2016 - Oblastní střelecká liga Karviná 2016 - 4. kolo
SP 30+30 - Muži, junioři ↴
1. místo
Muži, junioři
Janošťák Štefan (*1961) 04262
SSK Rožnov pod Radhoštěm (0328)
(II. VT) (8 CT) 561 b.
91 95 93 279 92 95 95 282
2. místo
Muži, junioři
Hubáč Petr (*1940) 01543
SSK Kovona Karviná (0373)
(II. VT) (11 CT) 547 b.
93 92 91 276 92 90 89 271
3. místo
Muži, junioři
Korviny Petr (*1976) 38953
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT) (9 CT) 541 b.
95 89 91 275 85 91 90 266
4. místo
Muži, junioři
Walica Jan (*1943) 33251
OLZA Třinec (0158)
(III. VT) (7 CT) 536 b.
90 90 91 271 89 86 90 265
5. místo
Muži, junioři
Riečičiar Ján (*1964) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(III. VT) (6 CT) 532 b.
85 92 91 268 83 92 89 264
6. místo
Muži, junioři
Tellinger Lumír (*1956) 11236
SSK Hradec nad Moravicí (0132)
(III. VT) (9 CT) 531 b.
91 94 87 272 81 88 90 259
7. místo
Muži, junioři
Stuchlík Ladislav (*1946) AVZO
112. ZO Lazy (80110)
(III. VT) (4 CT) 530 b.
95 86 85 266 83 93 88 264
8. místo
Muži, junioři
Bém Vladimír (*1939) 04699
SSK Hradec nad Moravicí (0132)
(III. VT) (10 CT) 525 b.
93 90 90 273 83 87 82 252
9. místo
Muži, junioři
Chmelík Jaromír (*1997) 39384
SSK Policie - Ostrava (0224)
(III. VT) (9 CT) 523 b.
94 93 92 279 82 74 88 244
10. místo
Muži, junioři
Novák Ladislav (*1950) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(III. VT) (2 CT) 522 b.
88 88 93 269 90 77 86 253
11. místo
Muži, junioři
Cienciala Jan (*1952) 05252
SSK Třinec (0081)
(III. VT) (7 CT) 516 b.
91 93 84 268 79 87 82 248
12. místo
Muži, junioři
Karzel Karel (*1960) 11072
SSK Kovona Karviná (0373)
(9 CT) 499 b.
92 91 91 274 79 64 82 225
13. místo
Muži, junioři
Rédr Zdeněk (*1951) 01528
SSK Elán Olomouc (0885)
(3 CT) 499 b.
88 91 88 267 79 82 71 232
14. místo
Muži, junioři
Novotný Lubomír (*1948) AVZO
112. ZO Lazy (80110)
(5 CT) 496 b.
84 87 83 254 85 76 81 242
15. místo
Muži, junioři
Švec Dušan (*1956) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(2 CT) 448 b.
84 88 87 259 70 64 55 189
16. místo
Muži, junioři
Rašík Edvin (*1938) 29560
SSK Petřvald (0061)
(3 CT) 445 b.
75 75 73 223 69 71 82 222
17. místo
Muži, junioři
Sikora Leszek (*1981) n.č.
OLZA Třinec (0158)
(0 CT) 351 b.
53 69 62 184 46 52 69 167
18.6.2016 - Oblastní střelecká liga Karviná 2016 - 4. kolo
SP 30+30 - Ženy, juniorky, dorostenky, dorostenci ↴
1. místo
Ženy, juniorky, dorostenky, dorostenci
Bujok Martin (*2000) 39525
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT*) (8 CT) 532 b.
83 88 88 259 94 89 90 273
2. místo
Ženy, juniorky, dorostenky, dorostenci
Hasník František (*2002) 40304
SSK Policie - Ostrava (0224)
(III. VT*) (3 CT) 524 b.
88 89 87 264 86 91 83 260
3. místo
Ženy, juniorky, dorostenky, dorostenci
Krajč Petr (*2002) AVZO
1. ZO Kovona Karviná (80031)
(III. VT*) (4 CT) 518 b.
82 83 84 249 86 95 88 269
4. místo
Ženy, juniorky, dorostenky, dorostenci
Kubešová Eliška (*2003) 40742
SSK Policie - Ostrava (0224)
(4 CT) 492 b.
90 85 84 259 79 73 81 233
5. místo
Ženy, juniorky, dorostenky, dorostenci
Chmelíková Kateřina (*1997) 39377
SSK Policie - Ostrava (0224)
(2 CT) 486 b.
77 72 87 236 86 82 82 250
6. místo
Ženy, juniorky, dorostenky, dorostenci
Žůrek Bohumír (*2000) 41196
SSK Policie - Ostrava (0224)
(4 CT) 472 b.
82 86 79 247 80 71 74 225
7. místo
Ženy, juniorky, dorostenky, dorostenci
Valouchová Laura (*1999) 40741
SSK Policie - Ostrava (0224)
(3 CT) 456 b.
81 73 72 226 78 74 78 230
( Položky: 1 - 24 z 24 )
(c) Petr Korviny, 2019