Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

4.11.2017 - Oblastní střelecká liga Karviná 2017/2018 - 1. kolo
VzPi 60 - Muži, junioři ↴
1. místo
Muži, junioři
Bujok Martin (*2000) 39525
SSK Kovona Karviná (0373)
(I. VT*) (9 CT) 557 b.
96 92 92 90 93 94
2. místo
Muži, junioři
Lacký Antonín (*1959) 25005
SSK Hradec nad Moravicí (0132)
(II. VT) (7 CT) 537 b.
88 90 86 87 92 94
3. místo
Muži, junioři
Karzel Karel (*1960) 11072
SSK Kovona Karviná (0373)
(II. VT) (8 CT) 536 b.
89 86 93 94 90 84
4. místo
Muži, junioři
Moiczek Ryszard (*1977)
KŻR Dzięgielów
(III. VT) (6 CT) 536 b.
90 94 92 90 85 85
5. místo
Muži, junioři
Walica Jan (*1943) 33251
OLZA Třinec (0158)
(II. VT) (1 CT) 533 b.
86 91 87 88 90 91
6. místo
Muži, junioři
Václavík Jaroslav (*1953) AVZO
AVZO Frýdek - Místek (80160)
(II. VT) (4 CT) 525 b.
88 89 86 88 86 88
7. místo
Muži, junioři
Nevřivý Dalibor (*1964) 40795
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT) (1 CT) 525 b.
84 87 89 89 87 89
8. místo
Muži, junioři
Kolasiński Tomasz (*1978)
Flinta Harbutowice
(III. VT) (5 CT) 522 b.
89 86 88 84 89 86
9. místo
Muži, junioři
Tyraj Petr (*1964) 00562
SSK Kopřivnice (0374)
(III. VT) (3 CT) 518 b.
86 88 86 87 84 87
10. místo
Muži, junioři
Zawada Zdzisław (*1983)
KŻR Dzięgielów
(3 CT) 502 b.
81 83 83 80 85 90
11. místo
Muži, junioři
Przyhoda Andrzej (*1953) 34370
OLZA Třinec (0158)
(6 CT) 498 b.
83 89 77 83 83 83
12. místo
Muži, junioři
Tietz Marek (*1999) 40671
OLZA Třinec (0158)
(6 CT) 491 b.
88 77 84 82 79 81
13. místo
Muži, junioři
Zbrzeżniak Mariusz (*1972)
KŻR Dzięgielów
(4 CT) 491 b.
80 85 81 81 88 76
14. místo
Muži, junioři
Hostaša Miroslav (*1940) AVZO
AVZO Frýdek - Místek (80160)
(2 CT) 489 b.
74 83 84 84 82 82
15. místo
Muži, junioři
Novotný Lubomír (*1948) AVZO
112. ZO Lazy (80110)
(3 CT) 479 b.
85 86 74 76 82 76
16. místo
Muži, junioři
Szkandera David (*1977) n.č.
OLZA Třinec (0158)
(3 CT) 473 b.
87 76 73 82 81 74
17. místo
Muži, junioři
Czapla Paweł (*1994) n.č.
OLZA Třinec (0158)
(2 CT) 460 b.
75 89 75 66 72 83
18. místo
Muži, junioři
Ulman Petr (*1973) 39110
OLZA Třinec (0158)
(1 CT) 438 b.
72 73 67 81 74 71
( Položky: 1 - 18 z 18 )
(c) Petr Korviny, 2019