Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

17.2.2018 - Oblastní střelecká liga Karviná 2017/2018 - 4. kolo
VzPi 60 - Muži, junioři ↴

1. místo
Muži, junioři
Moiczek Ryszard (*1977)
KŻR Dzięgielów
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2017/2018
17.2.2018 - 4. kolo
(II. VT) (7 CT) 557 b.
94 94 93 92 93 91
2. místo
Muži, junioři
Bujok Martin (*2000)
SSK Kovona Karviná (0373)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2017/2018
17.2.2018 - 4. kolo
(II. VT*) (13 CT) 550 b.
92 92 89 94 89 94
3. místo
Muži, junioři
Walica Jan (*1943)
OLZA Třinec (0158)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2017/2018
17.2.2018 - 4. kolo
(II. VT) (13 CT) 534 b.
88 90 87 92 90 87
4. místo
Muži, junioři
Václavík Jaroslav (*1953)
AVZO Frýdek - Místek (80160)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2017/2018
17.2.2018 - 4. kolo
(II. VT) (8 CT) 530 b.
80 91 90 92 86 91
5. místo
Muži, junioři
Karzel Karel (*1960)
SSK Kovona Karviná (0373)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2017/2018
17.2.2018 - 4. kolo
(III. VT) (5 CT) 530 b.
89 86 87 92 88 88
6. místo
Muži, junioři
Przyhoda Andrzej (*1953)
OLZA Třinec (0158)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2017/2018
17.2.2018 - 4. kolo
(II. VT) (4 CT) 525 b.
89 91 88 88 87 82
7. místo
Muži, junioři
Michalčák Jiří (*1976)
SSK Ostrava - Poruba (0368)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2017/2018
17.2.2018 - 4. kolo
(III. VT) (8 CT) 521 b.
93 86 84 87 88 83
8. místo
Muži, junioři
Szkandera David (*1977)
OLZA Třinec (0158)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2017/2018
17.2.2018 - 4. kolo
(III. VT) (6 CT) 520 b.
92 86 85 88 81 88
9. místo
Muži, junioři
Kapica Rudolf (*1958)
SSK Rožnov pod Radhoštěm (0328)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2017/2018
17.2.2018 - 4. kolo
(III. VT) (5 CT) 513 b.
90 90 86 86 80 81
10. místo
Muži, junioři
Zawada Zdzisław (*1983)
KŻR Dzięgielów
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2017/2018
17.2.2018 - 4. kolo
(3 CT) 508 b.
78 92 82 83 86 87
11. místo
Muži, junioři
Hostaša Miroslav (*1940)
AVZO Frýdek - Místek (80160)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2017/2018
17.2.2018 - 4. kolo
(4 CT) 496 b.
82 83 76 88 86 81
12. místo
Muži, junioři
Tyraj Petr (*1964)
SSK Kopřivnice (0374)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2017/2018
17.2.2018 - 4. kolo
(0 CT) 496 b.
83 86 84 81 75 87
13. místo
Muži, junioři
Zbrzeżniak Mariusz (*1972)
KŻR Dzięgielów
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2017/2018
17.2.2018 - 4. kolo
(6 CT) 495 b.
80 86 81 82 82 84
14. místo
Muži, junioři
Petřík František (*1960)
2. ZO Karviná (80088)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2017/2018
17.2.2018 - 4. kolo
(1 CT) 492 b.
79 83 86 77 81 86
15. místo
Muži, junioři
Novák Ladislav (*1950)
2. ZO Karviná (80088)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2017/2018
17.2.2018 - 4. kolo
(3 CT) 491 b.
85 77 80 81 86 82
16. místo
Muži, junioři
Novotný Lubomír (*1948)
112. ZO Lazy (80110)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2017/2018
17.2.2018 - 4. kolo
(1 CT) 490 b.
84 76 80 80 83 87
17. místo
Muži, junioři
Ulman Petr (*1973)
OLZA Třinec (0158)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2017/2018
17.2.2018 - 4. kolo
(2 CT) 476 b.
77 80 82 78 80 81
(bodová srážka: -2 b.)
18. místo
Muži, junioři
Tietz Marek (*1999)
OLZA Třinec (0158)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2017/2018
17.2.2018 - 4. kolo
(2 CT) 470 b.
79 73 73 83 77 85
19. místo
Muži, junioři
Gajda Ervin (*1952)
2. ZO Karviná (80088)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2017/2018
17.2.2018 - 4. kolo
(0 CT) 440 b.
74 83 70 74 71 68
20. místo
Muži, junioři
Czapla Paweł (*1994)
OLZA Třinec (0158)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2017/2018
17.2.2018 - 4. kolo
(1 CT) 439 b.
74 68 74 73 81 69
( Položky: 1 - 20 z 20 )
(c) Petr Korviny, 2019