Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

21.4.2018 - Oblastní střelecká liga Karviná 2018 - 2. kolo
SP 30+30 - Muži, junioři ↴
1. místo
Muži, junioři
Rédr Zdeněk (*1951) A8034601
AVZO Přerov (80346)
(II. VT) (7 CT) 541 b.
91 86 90 267 94 88 92 274
2. místo
Muži, junioři
Lacký Antonín (*1959) 25005
SSK Hradec nad Moravicí (0132)
(III. VT) (2 CT) 537 b.
90 90 89 269 92 88 88 268
3. místo
Muži, junioři
Skotnica Filip (*1998) 41940
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(III. VT) (9 CT) 531 b.
90 90 94 274 90 84 83 257
4. místo
Muži, junioři
Karzel Karel (*1960) 11072
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT) (4 CT) 522 b.
89 92 92 273 80 79 90 249
5. místo
Muži, junioři
Nevřivý Dalibor (*1964) 40795
SSK Kovona Karviná (0373)
(1 CT) 517 b.
89 73 86 248 90 86 93 269
6. místo
Muži, junioři
Walica Jan (*1943) 33251
OLZA Třinec (0158)
(6 CT) 498 b.
88 92 86 266 84 76 72 232
7. místo
Muži, junioři
Novák Ladislav (*1950) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(3 CT) 490 b.
86 85 80 251 68 86 85 239
8. místo
Muži, junioři
Michalčák Jiří (*1976) 42121
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(3 CT) 490 b.
89 93 89 271 66 68 85 219
9. místo
Muži, junioři
Michalik Janusz (*1961)
MKS Rybnik
(3 CT) 487 b.
91 83 88 262 74 72 79 225
10. místo
Muži, junioři
Petřík František (*1960) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(7 CT) 484 b.
82 81 94 257 66 86 75 227
11. místo
Muži, junioři
Švec Dušan (*1956) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(8 CT) 477 b.
87 87 84 258 75 70 74 219
12. místo
Muži, junioři
Novotný Lubomír (*1948) AVZO
112. ZO Lazy (80110)
(0 CT) 475 b.
88 83 81 252 72 69 82 223
13. místo
Muži, junioři
Cienciala Jan (*1952) 05252
SSK Třinec (0081)
(3 CT) 473 b.
84 92 89 265 61 72 75 208
14. místo
Muži, junioři
Szkandera David (*1977) n.č.
OLZA Třinec (0158)
(4 CT) 467 b.
81 81 77 239 54 91 83 228
15. místo
Muži, junioři
Riečičiar Ján (*1964) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(5 CT) 466 b.
83 89 80 252 67 68 79 214
16. místo
Muži, junioři
Schmied Olan (*1956) A1300389
1. ZO Kovona Karviná (80031)
(2 CT) 456 b.
80 86 89 255 53 74 74 201
17. místo
Muži, junioři
Przyhoda Andrzej (*1953) 34370
OLZA Třinec (0158)
(2 CT) 440 b.
82 91 81 254 67 55 64 186
18. místo
Muži, junioři
Gajda Ervin (*1952) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(3 CT) 412 b.
72 70 70 212 70 57 73 200
19. místo
Muži, junioři
Sobański Petr (*1968) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(0 CT) 342 b.
58 80 62 200 40 48 54 142
DNF
Muži, junioři
Kubiena Jaroslav (*1948) AVZO
112. ZO Lazy (80110)
(0 CT) 225 b.
76 78 71 225 - - - -
21.4.2018 - Oblastní střelecká liga Karviná 2018 - 2. kolo
SP 30+30 - Ženy, dorostenky ↴
1. místo
Ženy, dorostenky
Kubešová Eliška (*2003) 40742
SSK Policie - Ostrava (0224)
(II. VT*) (10 CT) 553 b.
93 91 93 277 90 94 92 276
2. místo
Ženy, dorostenky
Nezhybová Nikola (*1997) 8034607
AVZO Přerov (80346)
(III. VT) (6 CT) 528 b.
87 85 82 254 92 92 90 274
3. místo
Ženy, dorostenky
Štefánková Anna (*2004) 40846
SSK Kovona Karviná (0373)
(4 CT) 509 b.
77 83 91 251 83 92 83 258
4. místo
Ženy, dorostenky
Tušilová Kateřina (*2002) 41840
SSK Policie - Ostrava (0224)
(3 CT) 504 b.
81 86 89 256 83 87 78 248
21.4.2018 - Oblastní střelecká liga Karviná 2018 - 2. kolo
SP 30+30 - Dorostenci ↴
1. místo
Dorostenci
Hejna Vojtěch (*2000) 39895
SSK Policie - Ostrava (0224)
(I. VT) (8 CT) 556 b.
90 90 86 266 99 94 97 290
2. místo
Dorostenci
Schüller Radovan (*2003) 41197
SSK Policie - Ostrava (0224)
(II. VT*) (11 CT) 549 b.
88 92 88 268 92 97 92 281
3. místo
Dorostenci
Bujok Martin (*2000) 39525
SSK Kovona Karviná (0373)
(II. VT) (4 CT) 535 b.
92 90 90 272 94 90 79 263
4. místo
Dorostenci
Krajč Petr (*2002) 41934
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT*) (5 CT) 526 b.
91 87 85 263 89 90 84 263
5. místo
Dorostenci
Hasník František (*2002) 40304
SSK Policie - Ostrava (0224)
(III. VT*) (7 CT) 523 b.
86 84 88 258 89 84 92 265
6. místo
Dorostenci
Csato Adam (*2002) 41933
SSK Kovona Karviná (0373)
(6 CT) 481 b.
81 83 70 234 90 78 79 247
7. místo
Dorostenci
Szkandera Jakub (*2005) 42427
OLZA Třinec (0158)
(0 CT) 210 b.
28 32 56 116 28 29 37 94
( Položky: 1 - 31 z 31 )
(c) Petr Korviny, 2019