Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

3.9.2011 - Oblastní přebor Karviná 2011
SP 30+30 - Muži, junioři ↴

1. místo
Muži, junioři
Hubáč Petr (*1940)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2011
3.9.2011
(I. VT) (12 CT) 569 b.
93 95 93 281 96 97 95 288
2. místo
Muži, junioři
Štěrba Jan (*1954)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2011
3.9.2011
(II. VT) (7 CT) 553 b.
93 94 91 278 89 95 91 275
3. místo
Muži, junioři
Rédr Zdeněk (*1951)
AVZO Přerov (80346)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2011
3.9.2011
(II. VT) (6 CT) 547 b.
93 93 93 279 85 90 93 268
4. místo
Muži, junioři
Karzel Karel (*1960)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2011
3.9.2011
(III. VT) (10 CT) 535 b.
84 88 86 258 90 91 96 277
5. místo
Muži, junioři
Pustowka Pavel (*1991)
OLZA Třinec (0158)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2011
3.9.2011
(III. VT) (7 CT) 529 b.
91 91 92 274 94 85 76 255
6. místo
Muži, junioři
Walica Jan (*1943)
OLZA Třinec (0158)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2011
3.9.2011
(III. VT) (7 CT) 525 b.
90 90 93 273 93 86 73 252
7. místo
Muži, junioři
Stuchlík Ladislav (*1946)
112. ZO Lazy (80110)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2011
3.9.2011
(III. VT) (4 CT) 521 b.
85 92 85 262 89 93 77 259
8. místo
Muži, junioři
Slanina Václav (*1966)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2011
3.9.2011
(4 CT) 518 b.
86 86 88 260 85 82 91 258
9. místo
Muži, junioři
Korviny Petr (*1976)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2011
3.9.2011
(7 CT) 514 b.
84 91 94 269 82 83 80 245
10. místo
Muži, junioři
Novotný Lubomír (*1948)
112. ZO Lazy (80110)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2011
3.9.2011
(4 CT) 509 b.
81 88 92 261 81 82 85 248
11. místo
Muži, junioři
Rašík Edvin (*1938)
SSK Petřvald (0061)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2011
3.9.2011
(3 CT) 503 b.
90 83 89 262 75 86 80 241
12. místo
Muži, junioři
Kubiena Jaroslav (*1948)
112. ZO Lazy (80110)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2011
3.9.2011
(5 CT) 499 b.
88 84 89 261 81 83 74 238
13. místo
Muži, junioři
Stanislav Štefan (*1939)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2011
3.9.2011
(3 CT) 494 b.
84 83 87 254 73 83 84 240
14. místo
Muži, junioři
Przyhoda Andrzej (*1953)
OLZA Třinec (0158)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2011
3.9.2011
(4 CT) 456 b.
83 92 92 267 74 57 58 189
15. místo
Muži, junioři
Švec Dušan (*1956)
2. ZO Karviná (80088)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2011
3.9.2011
(5 CT) 447 b.
77 79 81 237 60 74 76 210
16. místo
Muži, junioři
Ulman Petr (*1973)
OLZA Třinec (0158)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2011
3.9.2011
(2 CT) 430 b.
75 82 83 240 54 57 79 190
17. místo
Muži, junioři
Čupa Milan (*1939)
SSK Petřvald (0061)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2011
3.9.2011
(1 CT) 380 b.
67 78 73 218 62 55 45 162
18. místo
Muži, junioři
Pustowka Petr (*1967)
OLZA Třinec (0158)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2011
3.9.2011
(1 CT) 374 b.
49 82 74 205 49 45 75 169
3.9.2011 - Oblastní přebor Karviná 2011
SP 30+30 - Ženy ↴

1. místo
Ženy
Bortlíková Gabriela (*1974)
SSK Orlová - Václavka (0591)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2011
3.9.2011
(II. VT) (8 CT) 546 b.
94 94 93 281 79 93 93 265
2. místo
Ženy
Slaninová Kateřina (*1976)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2011
3.9.2011
(6 CT) 495 b.
85 78 91 254 88 77 76 241
3. místo
Ženy
Novotná Alžběta (*1959)
112. ZO Lazy (80110)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2011
3.9.2011
(1 CT) 450 b.
85 81 79 245 80 55 70 205
4. místo
Ženy
Waniová Aneta (*1989)
OLZA Třinec (0158)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2011
3.9.2011
(1 CT) 265 b.
74 73 44 191 39 35 74
3.9.2011 - Oblastní přebor Karviná 2011
SP 30+30 - Juniorky, dorostenky ↴

1. místo
Juniorky, dorostenky
Nezhybová Nikola (*1997)
AVZO Přerov (80346)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2011
3.9.2011
(2 CT) 480 b.
70 80 83 233 79 81 87 247
2. místo
Juniorky, dorostenky
Křížová Zuzana (*1998)
SSK Elán Olomouc (0885)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2011
3.9.2011
(1 CT) 344 b.
48 50 57 155 72 48 69 189
3. místo
Juniorky, dorostenky
Ulman Darina (*1998)
OLZA Třinec (0158)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2011
3.9.2011
(1 CT) 297 b.
51 57 58 166 37 48 46 131
( Položky: 1 - 25 z 25 )
(c) Petr Korviny, 2019