Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

6.9.2009 - Oblastní přebor Karviná 2009
LP 60 - Muži, junioři ↴

1. místo
Muži, junioři
Tenk Martin (*1972)
SSKP Rapid Plzeň (0232)
LP 60
Oblastní přebor Karviná 2009
6.9.2009
(M) (15 CT) 564 b.
100 89 100 86 100 89
2. místo
Muži, junioři
Procházka Josef (*1985)
SSKP Rapid Plzeň (0232)
LP 60
Oblastní přebor Karviná 2009
6.9.2009
(M) (10 CT) 564 b.
97 87 100 90 100 90
3. místo
Muži, junioři
Hubáč Petr (*1940)
SSK Kovona Karviná (0373)
LP 60
Oblastní přebor Karviná 2009
6.9.2009
(II. VT) (4 CT) 523 b.
93 83 94 79 93 81
4. místo
Muži, junioři
Krbec Vít (*1964)
SSK Elán Olomouc (0885)
LP 60
Oblastní přebor Karviná 2009
6.9.2009
(III. VT) (5 CT) 517 b.
97 70 98 86 90 76
5. místo
Muži, junioři
Janča Oldřich (*1987)
SSK Elán Olomouc (0885)
LP 60
Oblastní přebor Karviná 2009
6.9.2009
(III. VT) (3 CT) 508 b.
94 75 93 81 94 71
6. místo
Muži, junioři
Václavík Jaroslav (*1953)
SSK Frýdek - Místek (0177)
LP 60
Oblastní přebor Karviná 2009
6.9.2009
(II. VT) (2 CT) 506 b.
92 73 92 77 93 79
7. místo
Muži, junioři
Sabak Pavel (*1942)
SSK Ostrava - Vítkovice (0235)
LP 60
Oblastní přebor Karviná 2009
6.9.2009
(II. VT) (2 CT) 506 b.
95 75 91 75 94 76
8. místo
Muži, junioři
Walica Jan (*1943)
OLZA Třinec (0158)
LP 60
Oblastní přebor Karviná 2009
6.9.2009
(III. VT) (0 CT) 503 b.
93 70 94 80 92 74
9. místo
Muži, junioři
Vrzala Patrik (*1986)
SSK Kovona Karviná (0373)
LP 60
Oblastní přebor Karviná 2009
6.9.2009
(III. VT) (4 CT) 502 b.
87 74 93 77 95 76
10. místo
Muži, junioři
Kurečka Aleš (*1960)
SSK Patriot - Ostrava (0823)
LP 60
Oblastní přebor Karviná 2009
6.9.2009
(III. VT) (4 CT) 491 b.
96 75 94 71 90 65
11. místo
Muži, junioři
Karzel Karel (*1960)
SSK Kovona Karviná (0373)
LP 60
Oblastní přebor Karviná 2009
6.9.2009
(III. VT) (2 CT) 490 b.
92 71 90 71 92 74
12. místo
Muži, junioři
Štěrba Jan (*1954)
SSK Kovona Karviná (0373)
LP 60
Oblastní přebor Karviná 2009
6.9.2009
(0 CT) 474 b.
87 66 92 70 89 70
13. místo
Muži, junioři
Przyhoda Andrzej (*1953)
OLZA Třinec (0158)
LP 60
Oblastní přebor Karviná 2009
6.9.2009
(4 CT) 469 b.
84 62 94 66 94 69
14. místo
Muži, junioři
Schmied Olan (*1956)
1. ZO Kovona Karviná (80031)
LP 60
Oblastní přebor Karviná 2009
6.9.2009
(3 CT) 464 b.
92 66 91 64 90 61
15. místo
Muži, junioři
Novotný Lubomír (*1948)
112. ZO Lazy (80110)
LP 60
Oblastní přebor Karviná 2009
6.9.2009
(2 CT) 432 b.
90 58 83 58 88 55
16. místo
Muži, junioři
Jankejech Jan (*1936)
SSK Horní Benešov (0398)
LP 60
Oblastní přebor Karviná 2009
6.9.2009
(1 CT) 424 b.
84 46 90 58 84 62
6.9.2009 - Oblastní přebor Karviná 2009
LP 60 - Dorostenci ↴

1. místo
Dorostenci
Dubový Jindřich (*1993)
SSK Dukla Plzeň (0370)
LP 60
Oblastní přebor Karviná 2009
6.9.2009
(M*) (7 CT) 553 b.
98 90 98 80 99 88
2. místo
Dorostenci
Pecháček Martin (*1991)
SSK Dukla Plzeň (0370)
LP 60
Oblastní přebor Karviná 2009
6.9.2009
(4 CT) 522 b.
96 79 94 77 95 81
3. místo
Dorostenci
Lepka Martin (*1991)
SSK Kovona Karviná (0373)
LP 60
Oblastní přebor Karviná 2009
6.9.2009
(2 CT) 516 b.
92 79 93 72 98 82
4. místo
Dorostenci
Skladan Jakub (*1991)
SSK Horní Benešov (0398)
LP 60
Oblastní přebor Karviná 2009
6.9.2009
(6 CT) 511 b.
92 77 90 73 96 83
5. místo
Dorostenci
Šuranský Adam (*1992)
SSK Krnov (0014)
LP 60
Oblastní přebor Karviná 2009
6.9.2009
(6 CT) 491 b.
88 72 93 68 94 76
( Položky: 1 - 21 z 21 )
(c) Petr Korviny, 2019