Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

3.9.2005 - Oblastní střelecká liga Karviná 2005 - 5. kolo
SP 30+30 - Muži, junioři ↴
1. místo
Muži, junioři
Hubáč Petr (*1940) 01543
SSK Kovona Karviná (0373)
(M) (0 CT) 579 b.
97 95 96 288 95 99 97 291
2. místo
Muži, junioři
Toman Aleš (*1969) AVZO
79. ZO Dukla (80043)
(II. VT) (0 CT) 554 b.
90 93 90 273 94 93 94 281
3. místo
Muži, junioři
Walica Jan (*1943) 33251
OLZA Třinec (0158)
(II. VT) (0 CT) 554 b.
95 94 94 283 88 94 89 271
4. místo
Muži, junioři
Slanina Václav (*1966) 01550
SSK Kovona Karviná (0373)
(II. VT) (0 CT) 550 b.
96 94 89 279 94 87 90 271
5. místo
Muži, junioři
Vrzala Patrik (*1986) n.č.
SSK Kovona Karviná (0373)
(II. VT) (0 CT) 546 b.
95 93 94 282 87 87 90 264
6. místo
Muži, junioři
Novák Ladislav (*1950) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(III. VT) (0 CT) 530 b.
90 93 93 276 74 86 94 254
7. místo
Muži, junioři
Cienciala Jan (*1952) 05252
SSK Třinec (0081)
(III. VT) (0 CT) 524 b.
89 90 93 272 80 89 83 252
8. místo
Muži, junioři
Novotný Lubomír (*1948) AVZO
112. ZO Lazy (80110)
(III. VT) (0 CT) 519 b.
90 89 90 269 89 72 89 250
9. místo
Muži, junioři
Riečičiar Ján (*1964) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(0 CT) 506 b.
89 93 87 269 87 83 67 237
10. místo
Muži, junioři
Stanislav Štefan (*1939) 16664
SSK Kovona Karviná (0373)
(0 CT) 499 b.
92 94 90 276 80 72 71 223
11. místo
Muži, junioři
Przyhoda Andrzej (*1953) 34370
OLZA Třinec (0158)
(0 CT) 499 b.
87 85 93 265 85 89 60 234
12. místo
Muži, junioři
Wojtyga David (*1985) n.č.
SSK Kovona Karviná (0373)
(0 CT) 492 b.
90 87 90 267 69 82 74 225
13. místo
Muži, junioři
Škoda Emil (*1941) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(0 CT) 489 b.
86 78 81 245 71 91 82 244
14. místo
Muži, junioři
Švec Dušan (*1956) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(0 CT) 487 b.
81 82 87 250 66 86 85 237
15. místo
Muži, junioři
Hradil Antonín (*1949) AVZO
112. ZO Lazy (80110)
(0 CT) 474 b.
84 84 85 253 73 73 75 221
16. místo
Muži, junioři
Skopalík Josef (*1941) 16663
SSK Kovona Karviná (0373)
(0 CT) 449 b.
73 71 74 218 74 76 81 231
3.9.2005 - Oblastní střelecká liga Karviná 2005 - 5. kolo
SP 30+30 - Ženy, dorostenky, dorostenci ↴
1. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Lepka Martin (*1991) 34545
SSK Kovona Karviná (0373)
(0 CT) 543 b.
93 87 90 270 88 93 92 273
2. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Slaninová Kateřina (*1976) 29968
SSK Kovona Karviná (0373)
(0 CT) 519 b.
88 83 88 259 92 82 86 260
3. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Novotná Alžběta (*1959) AVZO
112. ZO Lazy (80110)
(0 CT) 508 b.
88 83 85 256 91 83 78 252
( Položky: 1 - 19 z 19 )
(c) Petr Korviny, 2019