Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

4.9.2004 - Oblastní střelecká liga Karviná 2004 - 5. kolo
LP 60 - Muži, junioři, dorostenci ↴
1. místo
Muži, junioři, dorostenci
Hubáč Petr (*1940)
SSK Kovona Karviná (0373)
LP 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2004
4.9.2004 - 5. kolo
(M) (0 CT) 548 b.
89 94 91 96 89 89
2. místo
Muži, junioři, dorostenci
Karzel Karel (*1960)
SSK Kovona Karviná (0373)
LP 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2004
4.9.2004 - 5. kolo
(III. VT) (0 CT) 523 b.
91 90 83 86 86 87
3. místo
Muži, junioři, dorostenci
Walica Jan (*1943)
OLZA Třinec (0158)
LP 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2004
4.9.2004 - 5. kolo
(II. VT) (0 CT) 512 b.
85 86 85 86 84 86
4. místo
Muži, junioři, dorostenci
Hostaša Miroslav (*1940)
SSK Frýdek - Místek (0177)
LP 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2004
4.9.2004 - 5. kolo
(III. VT) (0 CT) 499 b.
78 84 90 92 76 79
5. místo
Muži, junioři, dorostenci
Slanina Václav (*1966)
SSK Kovona Karviná (0373)
LP 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2004
4.9.2004 - 5. kolo
(0 CT) 496 b.
82 83 82 81 84 84
6. místo
Muži, junioři, dorostenci
Novák Ladislav (*1950)
2. ZO Karviná (80088)
LP 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2004
4.9.2004 - 5. kolo
(III. VT) (0 CT) 493 b.
81 78 82 85 81 86
7. místo
Muži, junioři, dorostenci
Vrzala Patrik (*1986)
SSK Kovona Karviná (0373)
LP 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2004
4.9.2004 - 5. kolo
(0 CT) 469 b.
74 77 77 77 80 84
8. místo
Muži, junioři, dorostenci
Novotný Lubomír (*1948)
112. ZO Lazy (80110)
LP 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2004
4.9.2004 - 5. kolo
(0 CT) 455 b.
79 77 74 80 74 71
9. místo
Muži, junioři, dorostenci
Výboh Jan (*1962)
2. ZO Karviná (80088)
LP 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2004
4.9.2004 - 5. kolo
(0 CT) 431 b.
66 75 74 75 68 73
10. místo
Muži, junioři, dorostenci
Gavelčík Jiří (*1977)
OLZA Třinec (0158)
LP 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2004
4.9.2004 - 5. kolo
(0 CT) 425 b.
70 72 73 72 68 70
11. místo
Muži, junioři, dorostenci
Paldus Oto (*1957)
SSK Petřvald (0061)
LP 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2004
4.9.2004 - 5. kolo
(0 CT) 389 b.
70 67 60 67 63 62
12. místo
Muži, junioři, dorostenci
Skopalík Josef (*1941)
SSK Kovona Karviná (0373)
LP 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2004
4.9.2004 - 5. kolo
(0 CT) 355 b.
67 62 49 52 60 65
( Položky: 1 - 12 z 12 )
(c) Petr Korviny, 2019