Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

3.9.2005 - Oblastní přebor Karviná 2005
SP 30+30 - Muži, junioři ↴

1. místo
Muži, junioři
Hubáč Petr (*1940)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2005
3.9.2005
(M) (0 CT) 579 b.
97 95 96 288 95 99 97 291
2. místo
Muži, junioři
Toman Aleš (*1969)
79. ZO Dukla (80043)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2005
3.9.2005
(II. VT) (0 CT) 554 b.
90 93 90 273 94 93 94 281
3. místo
Muži, junioři
Slanina Václav (*1966)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2005
3.9.2005
(II. VT) (0 CT) 550 b.
96 94 89 279 94 87 90 271
4. místo
Muži, junioři
Vrzala Patrik (*1986)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2005
3.9.2005
(II. VT) (0 CT) 546 b.
95 93 94 282 87 87 90 264
5. místo
Muži, junioři
Novák Ladislav (*1950)
2. ZO Karviná (80088)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2005
3.9.2005
(III. VT) (0 CT) 530 b.
90 93 93 276 74 86 94 254
6. místo
Muži, junioři
Novotný Lubomír (*1948)
112. ZO Lazy (80110)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2005
3.9.2005
(III. VT) (0 CT) 519 b.
90 89 90 269 89 72 89 250
7. místo
Muži, junioři
Riečičiar Ján (*1964)
2. ZO Karviná (80088)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2005
3.9.2005
(0 CT) 506 b.
89 93 87 269 87 83 67 237
8. místo
Muži, junioři
Stanislav Štefan (*1939)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2005
3.9.2005
(0 CT) 499 b.
92 94 90 276 80 72 71 223
9. místo
Muži, junioři
Wojtyga David (*1985)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2005
3.9.2005
(0 CT) 492 b.
90 87 90 267 69 82 74 225
10. místo
Muži, junioři
Škoda Emil (*1941)
2. ZO Karviná (80088)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2005
3.9.2005
(0 CT) 489 b.
86 78 81 245 71 91 82 244
11. místo
Muži, junioři
Švec Dušan (*1956)
2. ZO Karviná (80088)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2005
3.9.2005
(0 CT) 487 b.
81 82 87 250 66 86 85 237
12. místo
Muži, junioři
Hradil Antonín (*1949)
112. ZO Lazy (80110)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2005
3.9.2005
(0 CT) 474 b.
84 84 85 253 73 73 75 221
13. místo
Muži, junioři
Skopalík Josef (*1941)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2005
3.9.2005
(0 CT) 449 b.
73 71 74 218 74 76 81 231
3.9.2005 - Oblastní přebor Karviná 2005
SP 30+30 - Ženy, dorostenky, dorostenci ↴

1. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Lepka Martin (*1991)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2005
3.9.2005
(0 CT) 543 b.
93 87 90 270 88 93 92 273
2. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Slaninová Kateřina (*1976)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2005
3.9.2005
(0 CT) 519 b.
88 83 88 259 92 82 86 260
3. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Novotná Alžběta (*1959)
112. ZO Lazy (80110)
SP 30+30
Oblastní přebor Karviná 2005
3.9.2005
(0 CT) 508 b.
88 83 85 256 91 83 78 252
( Položky: 1 - 16 z 16 )
(c) Petr Korviny, 2019