Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

24.4.2001 - Oblastní střelecká liga Karviná 2001 - 1. kolo
SP 30+30 - Muži, junioři ↴
1. místo
Muži, junioři
Hubáč Petr (*1940)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2001
24.4.2001 - 1. kolo
(M) (0 CT) 582 b.
100 97 94 291 97 97 97 291
2. místo
Muži, junioři
Karzel Karel (*1960)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2001
24.4.2001 - 1. kolo
(II. VT) (0 CT) 559 b.
95 94 93 282 93 96 88 277
3. místo
Muži, junioři
Štěrba Jan (*1954)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2001
24.4.2001 - 1. kolo
(II. VT) (0 CT) 557 b.
100 95 92 287 94 87 89 270
4. místo
Muži, junioři
Toman Arnold (*1943)
79. ZO Dukla (80043)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2001
24.4.2001 - 1. kolo
(II. VT) (0 CT) 546 b.
96 93 81 270 92 88 96 276
5. místo
Muži, junioři
Toman Aleš (*1969)
79. ZO Dukla (80043)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2001
24.4.2001 - 1. kolo
(III. VT) (0 CT) 542 b.
93 90 93 276 91 95 80 266
6. místo
Muži, junioři
Slanina Václav (*1966)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2001
24.4.2001 - 1. kolo
(III. VT) (0 CT) 539 b.
95 87 89 271 90 86 92 268
7. místo
Muži, junioři
Toman Ivo (*1971)
79. ZO Dukla (80043)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2001
24.4.2001 - 1. kolo
(III. VT) (0 CT) 539 b.
96 91 86 273 89 89 88 266
8. místo
Muži, junioři
Cienciala Jan (*1952)
SSK Třinec (0081)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2001
24.4.2001 - 1. kolo
(III. VT) (0 CT) 534 b.
94 90 89 273 92 86 83 261
9. místo
Muži, junioři
Stuchlík Ladislav (*1946)
112. ZO Lazy (80110)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2001
24.4.2001 - 1. kolo
(III. VT) (0 CT) 532 b.
92 89 82 263 92 87 90 269
10. místo
Muži, junioři
Novák Ladislav (*1950)
2. ZO Karviná (80088)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2001
24.4.2001 - 1. kolo
(III. VT) (0 CT) 525 b.
95 87 89 271 79 89 86 254
11. místo
Muži, junioři
Stanislav Štefan (*1939)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2001
24.4.2001 - 1. kolo
(III. VT) (0 CT) 522 b.
94 87 91 272 85 79 86 250
12. místo
Muži, junioři
Lešingr František (*1951)
2. ZO Karviná (80088)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2001
24.4.2001 - 1. kolo
(0 CT) 518 b.
92 84 81 257 91 84 86 261
13. místo
Muži, junioři
Graběc Vlastimil (*1966)
112. ZO Lazy (80110)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2001
24.4.2001 - 1. kolo
(0 CT) 509 b.
91 82 75 248 84 88 89 261
14. místo
Muži, junioři
Hradil Antonín (*1949)
112. ZO Lazy (80110)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2001
24.4.2001 - 1. kolo
(0 CT) 495 b.
88 87 84 259 79 74 83 236
15. místo
Muži, junioři
Novotný Lubomír (*1948)
112. ZO Lazy (80110)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2001
24.4.2001 - 1. kolo
(0 CT) 491 b.
93 87 86 266 78 68 79 225
16. místo
Muži, junioři
Cichý Karel (*1954)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2001
24.4.2001 - 1. kolo
(0 CT) 489 b.
96 86 81 263 74 70 82 226
17. místo
Muži, junioři
Riečičiar Ján (*1964)
2. ZO Karviná (80088)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2001
24.4.2001 - 1. kolo
(0 CT) 475 b.
91 77 80 248 74 79 74 227
18. místo
Muži, junioři
Skopalík Josef (*1941)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2001
24.4.2001 - 1. kolo
(0 CT) 468 b.
87 75 75 237 71 76 84 231
19. místo
Muži, junioři
Chrząszcz Věslav (*1961)
2. ZO Karviná (80088)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2001
24.4.2001 - 1. kolo
(0 CT) 464 b.
90 83 70 243 79 78 64 221
20. místo
Muži, junioři
Výboh Jan (*1962)
2. ZO Karviná (80088)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2001
24.4.2001 - 1. kolo
(0 CT) 459 b.
94 87 89 270 62 64 63 189
21. místo
Muži, junioři
Bulawa Roman (*1968)
2. ZO Karviná (80088)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2001
24.4.2001 - 1. kolo
(0 CT) 440 b.
77 68 62 207 80 77 76 233
22. místo
Muži, junioři
Beránek Richard (*1967)
2. ZO Karviná (80088)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2001
24.4.2001 - 1. kolo
(0 CT) 440 b.
85 72 77 234 81 73 52 206
23. místo
Muži, junioři
Poda Tibor (*1964)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2001
24.4.2001 - 1. kolo
(0 CT) 436 b.
93 85 83 261 43 63 69 175
24. místo
Muži, junioři
Čupa Milan (*1939)
SSK Petřvald (0061)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2001
24.4.2001 - 1. kolo
(0 CT) 408 b.
83 81 68 232 38 54 84 176
24.4.2001 - Oblastní střelecká liga Karviná 2001 - 1. kolo
SP 30+30 - Ženy, dorostenky, dorostenci ↴
1. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Slaninová Kateřina (*1976)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2001
24.4.2001 - 1. kolo
(0 CT) 495 b.
89 85 89 263 89 80 63 232
2. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Piecuchová Zuzana (*1984)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2001
24.4.2001 - 1. kolo
(0 CT) 489 b.
85 81 80 246 80 82 81 243
3. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Piecuchová Markéta (*1984)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2001
24.4.2001 - 1. kolo
(0 CT) 488 b.
96 90 78 264 73 73 78 224
4. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Al-Midani Šahira (*1971)
1. ZO Kovona Karviná (80031)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2001
24.4.2001 - 1. kolo
(0 CT) 482 b.
95 89 87 271 76 64 71 211
5. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Karzelová Martina (*1984)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2001
24.4.2001 - 1. kolo
(0 CT) 467 b.
92 83 85 260 63 78 66 207
6. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Tomanová Kamila (*1972)
79. ZO Dukla (80043)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2001
24.4.2001 - 1. kolo
(0 CT) 444 b.
83 81 59 223 73 70 78 221
7. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Janiš Milan (*1986)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2001
24.4.2001 - 1. kolo
(0 CT) 429 b.
84 65 70 219 67 65 78 210
8. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Kováčová Lenka (*1979)
112. ZO Lazy (80110)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2001
24.4.2001 - 1. kolo
(0 CT) 404 b.
81 69 73 223 43 67 71 181
9. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Pala Marian (*1983)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2001
24.4.2001 - 1. kolo
(0 CT) 396 b.
85 81 78 244 56 39 57 152
( Položky: 1 - 33 z 33 )
(c) Petr Korviny, 2019