Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

11.12.2010 - Oblastní střelecká liga Karviná 2010/2011 - 2. kolo
VzPi 60 - Muži, junioři, dorostenci ↴
1. místo
Muži, junioři, dorostenci
Bartoš David (*1970)
SSK Ostrava - Vítkovice (0235)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2010/2011
11.12.2010 - 2. kolo
(II. VT) (7 CT) 557 b.
93 90 94 94 93 93
2. místo
Muži, junioři, dorostenci
Sedlák Jakub (*1992)
SSK Bohumín Skřečoň (0018)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2010/2011
11.12.2010 - 2. kolo
(12 CT) 554 b.
93 90 88 96 94 93
3. místo
Muži, junioři, dorostenci
Hubáč Petr (*1940)
SSK Kovona Karviná (0373)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2010/2011
11.12.2010 - 2. kolo
(I. VT) (9 CT) 553 b.
96 92 88 94 94 89
4. místo
Muži, junioři, dorostenci
Sabak Pavel (*1942)
SSK Ostrava - Vítkovice (0235)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2010/2011
11.12.2010 - 2. kolo
(I. VT) (6 CT) 545 b.
87 92 92 89 94 91
5. místo
Muži, junioři, dorostenci
Walica Jan (*1943)
OLZA Třinec (0158)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2010/2011
11.12.2010 - 2. kolo
(II. VT) (9 CT) 541 b.
90 90 91 92 89 89
6. místo
Muži, junioři, dorostenci
Štěrba Jan (*1954)
SSK Kovona Karviná (0373)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2010/2011
11.12.2010 - 2. kolo
(II. VT) (17 CT) 540 b.
88 90 89 89 95 89
7. místo
Muži, junioři, dorostenci
Hostaša Michal (*1974)
SSK Frýdek - Místek (0177)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2010/2011
11.12.2010 - 2. kolo
(III. VT) (7 CT) 538 b.
88 90 89 89 93 89
8. místo
Muži, junioři, dorostenci
Przyhoda Andrzej (*1953)
OLZA Třinec (0158)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2010/2011
11.12.2010 - 2. kolo
(II. VT) (7 CT) 534 b.
83 86 90 93 92 90
9. místo
Muži, junioři, dorostenci
Václavík Jaroslav (*1953)
SSK Frýdek - Místek (0177)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2010/2011
11.12.2010 - 2. kolo
(II. VT) (7 CT) 534 b.
87 90 89 94 87 87
10. místo
Muži, junioři, dorostenci
Hostaša Miroslav (*1940)
SSK Frýdek - Místek (0177)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2010/2011
11.12.2010 - 2. kolo
(II. VT) (6 CT) 533 b.
91 85 90 88 92 87
11. místo
Muži, junioři, dorostenci
Graběc Vlastimil (*1966)
112. ZO Lazy (80110)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2010/2011
11.12.2010 - 2. kolo
(III. VT) (7 CT) 525 b.
87 88 88 84 85 93
12. místo
Muži, junioři, dorostenci
Novotný Lubomír (*1948)
112. ZO Lazy (80110)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2010/2011
11.12.2010 - 2. kolo
(III. VT) (6 CT) 518 b.
92 83 86 88 83 86
13. místo
Muži, junioři, dorostenci
Slanina Václav (*1966)
SSK Kovona Karviná (0373)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2010/2011
11.12.2010 - 2. kolo
(4 CT) 515 b.
90 84 85 90 85 81
14. místo
Muži, junioři, dorostenci
Korviny Petr (*1976)
SSK Kovona Karviná (0373)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2010/2011
11.12.2010 - 2. kolo
(3 CT) 514 b.
83 86 92 82 79 92
15. místo
Muži, junioři, dorostenci
Blatoň Miroslav (*1957)
OLZA Třinec (0158)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2010/2011
11.12.2010 - 2. kolo
(2 CT) 490 b.
88 79 80 75 89 79
16. místo
Muži, junioři, dorostenci
Gajda Ervin (*1952)
2. ZO Karviná (80088)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2010/2011
11.12.2010 - 2. kolo
(6 CT) 466 b.
79 82 79 69 78 79
17. místo
Muži, junioři, dorostenci
Michna Ivo (*1950)
112. ZO Lazy (80110)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2010/2011
11.12.2010 - 2. kolo
(3 CT) 451 b.
73 82 74 70 78 74
18. místo
Muži, junioři, dorostenci
Karzel Karel (*1960)
SSK Kovona Karviná (0373)
VzPi 60
Oblastní střelecká liga Karviná 2010/2011
11.12.2010 - 2. kolo
(3 CT) 445 b.
73 75 70 72 79 76
( Položky: 1 - 18 z 18 )
(c) Petr Korviny, 2019