Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

7.7.2012 - Memoriál Miloše Slaniny 2012
LP 60 - Muži, junioři, dorostenci ↴
1. místo
Muži, junioři, dorostenci
Hubáč Petr (*1940)
SSK Kovona Karviná (0373)
LP 60
Memoriál Miloše Slaniny 2012
7.7.2012
(II. VT) (5 CT) 516 b.
87 75 93 79 96 86
2. místo
Muži, junioři, dorostenci
Král Antonín (*1944)
SSK Uničov (0834)
LP 60
Memoriál Miloše Slaniny 2012
7.7.2012
(II. VT) (6 CT) 508 b.
92 76 99 79 92 70
3. místo
Muži, junioři, dorostenci
Kurečka Aleš (*1960)
SSK Patriot - Ostrava (0823)
LP 60
Memoriál Miloše Slaniny 2012
7.7.2012
(III. VT) (3 CT) 500 b.
93 72 94 72 94 75
4. místo
Muži, junioři, dorostenci
Walica Jan (*1943)
OLZA Třinec (0158)
LP 60
Memoriál Miloše Slaniny 2012
7.7.2012
(III. VT) (3 CT) 495 b.
93 77 90 72 92 71
5. místo
Muži, junioři, dorostenci
Berka Pavel (*1964)
SSK Uničov (0834)
LP 60
Memoriál Miloše Slaniny 2012
7.7.2012
(III. VT) (1 CT) 491 b.
90 72 92 74 93 70
6. místo
Muži, junioři, dorostenci
Przyhoda Andrzej (*1953)
OLZA Třinec (0158)
LP 60
Memoriál Miloše Slaniny 2012
7.7.2012
(III. VT) (3 CT) 484 b.
95 67 94 70 91 67
7. místo
Muži, junioři, dorostenci
Novotný Lubomír (*1948)
112. ZO Lazy (80110)
LP 60
Memoriál Miloše Slaniny 2012
7.7.2012
(III. VT) (4 CT) 482 b.
91 69 90 68 93 71
8. místo
Muži, junioři, dorostenci
Šenk Josef (*1954)
Šumvald
LP 60
Memoriál Miloše Slaniny 2012
7.7.2012
(2 CT) 469 b.
91 75 88 65 88 62
9. místo
Muži, junioři, dorostenci
Novák Ladislav (*1950)
2. ZO Karviná (80088)
LP 60
Memoriál Miloše Slaniny 2012
7.7.2012
(4 CT) 466 b.
88 67 86 61 93 71
10. místo
Muži, junioři, dorostenci
Kapica Rudolf (*1958)
SSK Rožnov pod Radhoštěm (0328)
LP 60
Memoriál Miloše Slaniny 2012
7.7.2012
(1 CT) 464 b.
87 69 92 74 87 55
11. místo
Muži, junioři, dorostenci
Slanina Václav (*1966)
SSK Kovona Karviná (0373)
LP 60
Memoriál Miloše Slaniny 2012
7.7.2012
(1 CT) 458 b.
84 64 96 62 88 64
12. místo
Muži, junioři, dorostenci
Pustowka Pavel (*1991)
OLZA Třinec (0158)
LP 60
Memoriál Miloše Slaniny 2012
7.7.2012
(0 CT) 442 b.
87 67 83 67 78 60
13. místo
Muži, junioři, dorostenci
Sliwka Jiří (*1966)
OLZA Třinec (0158)
LP 60
Memoriál Miloše Slaniny 2012
7.7.2012
(2 CT) 437 b.
88 60 86 55 87 61
14. místo
Muži, junioři, dorostenci
Karzel Karel (*1960)
SSK Kovona Karviná (0373)
LP 60
Memoriál Miloše Slaniny 2012
7.7.2012
(0 CT) 431 b.
80 46 84 65 90 66
15. místo
Muži, junioři, dorostenci
Tvrzník Václav (*1952)
2. ZO Karviná (80088)
LP 60
Memoriál Miloše Slaniny 2012
7.7.2012
(1 CT) 404 b.
81 60 80 48 86 49
16. místo
Muži, junioři, dorostenci
Tvrzník Christian (*1995)
2. ZO Karviná (80088)
LP 60
Memoriál Miloše Slaniny 2012
7.7.2012
(1 CT) 388 b.
74 39 84 55 83 53
17. místo
Muži, junioři, dorostenci
Blatoň Miroslav (*1957)
OLZA Třinec (0158)
LP 60
Memoriál Miloše Slaniny 2012
7.7.2012
(1 CT) 374 b.
81 55 77 45 82 34
( Položky: 1 - 17 z 17 )
(c) Petr Korviny, 2019