Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

1.6.2013 - Oblastní střelecká liga Karviná 2013 - 4. kolo
SP 30+30 - Muži ↴
1. místo
Muži
Remiáš Rostislav (*1957)
Stará Bělá
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
1.6.2013 - 4. kolo
(I. VT) (14 CT) 561 b.
94 90 94 278 95 93 95 283
2. místo
Muži
Hubáč Petr (*1940)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
1.6.2013 - 4. kolo
(II. VT) (17 CT) 558 b.
97 97 92 286 83 93 96 272
3. místo
Muži
Korviny Petr (*1976)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
1.6.2013 - 4. kolo
(II. VT) (16 CT) 556 b.
95 94 91 280 93 94 89 276
4. místo
Muži
Štěrba Jan (*1954)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
1.6.2013 - 4. kolo
(III. VT) (9 CT) 534 b.
94 92 88 274 90 82 88 260
5. místo
Muži
Rédr Zdeněk (*1951)
AVZO Přerov (80346)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
1.6.2013 - 4. kolo
(III. VT) (11 CT) 532 b.
92 93 92 277 87 86 82 255
6. místo
Muži
Walica Jan (*1943)
OLZA Třinec (0158)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
1.6.2013 - 4. kolo
(III. VT) (5 CT) 529 b.
91 91 91 273 84 89 83 256
7. místo
Muži
Michalik Janusz (*1961)
KŻR Dzięgielów
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
1.6.2013 - 4. kolo
(III. VT) (4 CT) 526 b.
90 88 90 268 86 87 85 258
8. místo
Muži
Cienciala Jan (*1952)
SSK Třinec (0081)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
1.6.2013 - 4. kolo
(III. VT) (6 CT) 523 b.
88 91 93 272 83 81 87 251
9. místo
Muži
Novotný Lubomír (*1948)
112. ZO Lazy (80110)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
1.6.2013 - 4. kolo
(III. VT) (3 CT) 520 b.
86 89 87 262 88 87 83 258
10. místo
Muži
Karzel Karel (*1960)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
1.6.2013 - 4. kolo
(5 CT) 507 b.
85 81 87 253 82 83 89 254
11. místo
Muži
Slanina Václav (*1966)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
1.6.2013 - 4. kolo
(5 CT) 502 b.
80 89 87 256 76 85 85 246
12. místo
Muži
Kubiena Jaroslav (*1948)
112. ZO Lazy (80110)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
1.6.2013 - 4. kolo
(4 CT) 486 b.
86 88 86 260 73 70 83 226
13. místo
Muži
Švec Dušan (*1956)
2. ZO Karviná (80088)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
1.6.2013 - 4. kolo
(2 CT) 478 b.
80 84 82 246 73 78 81 232
14. místo
Muži
Rašík Edvin (*1938)
SSK Petřvald (0061)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
1.6.2013 - 4. kolo
(3 CT) 453 b.
88 89 82 259 84 78 32 194
15. místo
Muži
Jagosch Václav (*1962)
SSK Třinec (0081)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
1.6.2013 - 4. kolo
(3 CT) 440 b.
77 78 72 227 66 72 75 213
16. místo
Muži
Čupa Milan (*1939)
SSK Petřvald (0061)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
1.6.2013 - 4. kolo
(0 CT) 137 b.
53 58 26 137
17. místo
Muži
Stuchlík Ladislav (*1946)
112. ZO Lazy (80110)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
1.6.2013 - 4. kolo
(0 CT) 26 b.
26 26
1.6.2013 - Oblastní střelecká liga Karviná 2013 - 4. kolo
SP 30+30 - Ženy ↴
1. místo
Ženy
Slaninová Kateřina (*1976)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
1.6.2013 - 4. kolo
(2 CT) 495 b.
84 89 87 260 85 67 83 235
2. místo
Ženy
Novotná Alžběta (*1959)
112. ZO Lazy (80110)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
1.6.2013 - 4. kolo
(1 CT) 444 b.
77 76 81 234 85 56 69 210
( Položky: 1 - 19 z 19 )
(c) Petr Korviny, 2019