Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

31.8.2013 - Oblastní střelecká liga Karviná 2013 - 5. kolo
SP 30+30 - Muži ↴
1. místo
Muži
Hubáč Petr (*1940)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
31.8.2013 - 5. kolo
(I. VT) (12 CT) 573 b.
97 93 98 288 96 92 97 285
2. místo
Muži
Remiáš Rostislav (*1957)
Stará Bělá
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
31.8.2013 - 5. kolo
(II. VT) (8 CT) 554 b.
92 92 91 275 97 91 91 279
3. místo
Muži
Stuchlík Ladislav (*1946)
112. ZO Lazy (80110)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
31.8.2013 - 5. kolo
(III. VT) (11 CT) 539 b.
88 91 92 271 86 87 95 268
4. místo
Muži
Korviny Petr (*1976)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
31.8.2013 - 5. kolo
(III. VT) (7 CT) 536 b.
89 89 94 272 84 89 91 264
5. místo
Muži
Walica Jan (*1943)
OLZA Třinec (0158)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
31.8.2013 - 5. kolo
(III. VT) (8 CT) 528 b.
94 95 93 282 84 84 78 246
6. místo
Muži
Rédr Zdeněk (*1951)
AVZO Přerov (80346)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
31.8.2013 - 5. kolo
(III. VT) (3 CT) 521 b.
90 93 86 269 89 76 87 252
7. místo
Muži
Slanina Václav (*1966)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
31.8.2013 - 5. kolo
(7 CT) 516 b.
87 86 77 250 91 83 92 266
8. místo
Muži
Karzel Karel (*1960)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
31.8.2013 - 5. kolo
(6 CT) 498 b.
87 89 84 260 87 81 70 238
9. místo
Muži
Riečičiar Ján (*1964)
2. ZO Karviná (80088)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
31.8.2013 - 5. kolo
(5 CT) 496 b.
79 85 89 253 87 80 76 243
10. místo
Muži
Przyhoda Andrzej (*1953)
OLZA Třinec (0158)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
31.8.2013 - 5. kolo
(5 CT) 494 b.
90 90 89 269 74 86 65 225
11. místo
Muži
Cienciala Jan (*1952)
SSK Třinec (0081)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
31.8.2013 - 5. kolo
(4 CT) 492 b.
89 78 88 255 69 85 83 237
12. místo
Muži
Kubiena Jaroslav (*1948)
112. ZO Lazy (80110)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
31.8.2013 - 5. kolo
(2 CT) 485 b.
82 83 83 248 86 68 83 237
13. místo
Muži
Rašík Edvin (*1938)
SSK Petřvald (0061)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
31.8.2013 - 5. kolo
(2 CT) 470 b.
78 73 77 228 88 69 85 242
14. místo
Muži
Jagosch Václav (*1962)
SSK Třinec (0081)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
31.8.2013 - 5. kolo
(2 CT) 431 b.
86 85 85 256 60 54 61 175
15. místo
Muži
Gajda Ervin (*1952)
2. ZO Karviná (80088)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
31.8.2013 - 5. kolo
(1 CT) 398 b.
74 80 71 225 53 60 60 173
16. místo
Muži
Čupa Milan (*1939)
SSK Petřvald (0061)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
31.8.2013 - 5. kolo
(1 CT) 391 b.
83 77 66 226 48 43 74 165
31.8.2013 - Oblastní střelecká liga Karviná 2013 - 5. kolo
SP 30+30 - Ženy, dorostenky, dorostenci ↴
1. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Křížová Zuzana (*1998)
SSK Elán Olomouc (0885)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
31.8.2013 - 5. kolo
(7 CT) 506 b.
86 82 73 241 87 84 94 265
2. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Slaninová Kateřina (*1976)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
31.8.2013 - 5. kolo
(4 CT) 491 b.
87 89 87 263 73 71 84 228
3. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Novotná Alžběta (*1959)
112. ZO Lazy (80110)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
31.8.2013 - 5. kolo
(7 CT) 483 b.
91 85 86 262 74 73 74 221
4. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Ulman Darina (*1998)
OLZA Třinec (0158)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
31.8.2013 - 5. kolo
(3 CT) 390 b.
75 86 63 224 62 61 43 166
( Položky: 1 - 20 z 20 )
(c) Petr Korviny, 2019