Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

20.4.2013 - Oblastní střelecká liga Karviná 2013 - 1. kolo
StP 3x20 - Muži, junioři ↴
1. místo
Muži, junioři
Štěrba Jan (*1954)
SSK Kovona Karviná (0373)
StP 3x20
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
20.4.2013 - 1. kolo
(III. VT) (4 CT) 507 b.
78 96 174 85 81 166 86 81 167
2. místo
Muži, junioři
Hejna Radim (*1970)
SSK Policie - Ostrava (0224)
StP 3x20
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
20.4.2013 - 1. kolo
(5 CT) 484 b.
84 89 173 83 84 167 73 71 144
3. místo
Muži, junioři
Walica Jan (*1943)
OLZA Třinec (0158)
StP 3x20
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
20.4.2013 - 1. kolo
(1 CT) 473 b.
87 88 175 79 71 150 77 71 148
4. místo
Muži, junioři
Tenk Lukáš (*1994)
SSK Policie - Ostrava (0224)
StP 3x20
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
20.4.2013 - 1. kolo
(3 CT) 446 b.
84 83 167 72 76 148 61 70 131
5. místo
Muži, junioři
Karzel Karel (*1960)
SSK Kovona Karviná (0373)
StP 3x20
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
20.4.2013 - 1. kolo
(3 CT) 434 b.
90 90 180 64 67 131 69 54 123
6. místo
Muži, junioři
Slanina Václav (*1966)
SSK Kovona Karviná (0373)
StP 3x20
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
20.4.2013 - 1. kolo
(5 CT) 417 b.
84 86 170 62 64 126 66 55 121
7. místo
Muži, junioři
Michalik Janusz (*1961)
KŻR Dzięgielów
StP 3x20
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
20.4.2013 - 1. kolo
(3 CT) 417 b.
84 80 164 46 50 96 77 80 157
20.4.2013 - Oblastní střelecká liga Karviná 2013 - 1. kolo
StP 3x20 - Dorostenky, dorostenci ↴
1. místo
Dorostenky, dorostenci
Skoumal Lukáš (*1999)
SSK Policie - Ostrava (0224)
StP 3x20
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
20.4.2013 - 1. kolo
(3 CT) 470 b.
83 85 168 73 69 142 85 75 160
2. místo
Dorostenky, dorostenci
Chmelík Jaromír (*1997)
SSK Policie - Ostrava (0224)
StP 3x20
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
20.4.2013 - 1. kolo
(0 CT) 452 b.
78 86 164 84 80 164 63 61 124
3. místo
Dorostenky, dorostenci
Chmelíková Kateřina (*1997)
SSK Policie - Ostrava (0224)
StP 3x20
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
20.4.2013 - 1. kolo
(2 CT) 428 b.
71 74 145 69 68 137 70 76 146
4. místo
Dorostenky, dorostenci
Zawada Paweł (*1996)
OLZA Třinec (0158)
StP 3x20
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
20.4.2013 - 1. kolo
(1 CT) 419 b.
72 74 146 71 74 145 60 68 128
5. místo
Dorostenky, dorostenci
Zawada Mirosław (*1999)
OLZA Třinec (0158)
StP 3x20
Oblastní střelecká liga Karviná 2013
20.4.2013 - 1. kolo
(1 CT) 414 b.
55 54 109 76 70 146 78 81 159
( Položky: 1 - 12 z 12 )
(c) Petr Korviny, 2019