Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

25.2.2012 - Oblastní přebor Karviná 2012
VzPi 60 - Muži, junioři ↴
1. místo
Muži, junioři
Sedlák Jakub (*1992)
SSK Bohumín Skřečoň (0018)
(I. VT) (9 CT) 556 b.
92 92 91 96 93 92
2. místo
Muži, junioři
Korviny Petr (*1976)
SSK Kovona Karviná (0373)
(II. VT) (9 CT) 555 b.
89 93 90 93 97 93
3. místo
Muži, junioři
Holáň Jiří (*1977)
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(II. VT) (7 CT) 555 b.
95 96 95 88 92 89
4. místo
Muži, junioři
Kurečka Aleš (*1960)
SSK Patriot - Ostrava (0823)
(II. VT) (9 CT) 553 b.
90 97 90 92 95 89
5. místo
Muži, junioři
Bartoš David (*1970)
SSK Ostrava - Vítkovice (0235)
(II. VT) (9 CT) 549 b.
88 92 97 93 91 88
6. místo
Muži, junioři
Hubáč Petr (*1940)
SSK Kovona Karviná (0373)
(I. VT) (9 CT) 546 b.
86 93 89 93 95 90
7. místo
Muži, junioři
Przyhoda Andrzej (*1953)
OLZA Třinec (0158)
(II. VT) (9 CT) 541 b.
89 88 89 92 89 94
8. místo
Muži, junioři
Sabak Pavel (*1942)
SSK Ostrava - Vítkovice (0235)
(II. VT) (7 CT) 540 b.
92 92 89 92 89 86
9. místo
Muži, junioři
Halabrín Miroslav (*1954)
SSK Ostrava - Vítkovice (0235)
(II. VT) (7 CT) 533 b.
86 89 90 95 87 86
10. místo
Muži, junioři
Sobek Radovan (*1972)
OLZA Třinec (0158)
(III. VT) (5 CT) 531 b.
90 90 88 89 89 85
11. místo
Muži, junioři
Václavík Jaroslav (*1953)
SSK Frýdek - Místek (0177)
(II. VT) (5 CT) 528 b.
91 90 85 88 86 88
12. místo
Muži, junioři
Slanina Václav (*1966)
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT) (4 CT) 528 b.
86 89 85 88 90 90
13. místo
Muži, junioři
Novák Ladislav (*1950)
2. ZO Karviná (80088)
(III. VT) (5 CT) 515 b.
84 83 84 92 87 85
14. místo
Muži, junioři
Hostaša Miroslav (*1940)
SSK Frýdek - Místek (0177)
(III. VT) (1 CT) 514 b.
87 80 86 90 89 82
15. místo
Muži, junioři
Tvrzník Václav (*1952)
2. ZO Karviná (80088)
(III. VT) (5 CT) 512 b.
83 86 84 85 87 87
16. místo
Muži, junioři
Novotný Lubomír (*1948)
112. ZO Lazy (80110)
(III. VT) (6 CT) 507 b.
85 88 86 80 84 84
17. místo
Muži, junioři
Karzel Karel (*1960)
SSK Kovona Karviná (0373)
(3 CT) 507 b.
87 70 86 91 79 94
18. místo
Muži, junioři
Gajda Ervin (*1952)
2. ZO Karviná (80088)
(1 CT) 475 b.
82 76 81 74 86 76
19. místo
Muži, junioři
Ulman Petr (*1973)
OLZA Třinec (0158)
(2 CT) 471 b.
85 86 76 74 80 70
( Položky: 1 - 19 z 19 )
(c) Petr Korviny, 2019