Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

1.5.1996 - Oblastní střelecká liga Karviná 1996 - 2. kolo
SP 30+30 - Muži, junioři ↴

1. místo
Muži, junioři
Hubáč Petr (*1940)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 1996
1.5.1996 - 2. kolo
(M) (0 CT) 576 b.
2. místo
Muži, junioři
Karzel Karel (*1960)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 1996
1.5.1996 - 2. kolo
(II. VT) (0 CT) 556 b.
3. místo
Muži, junioři
Toman Aleš (*1969)
79. ZO Dukla (80043)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 1996
1.5.1996 - 2. kolo
(III. VT) (0 CT) 548 b.
4. místo
Muži, junioři
Slanina Miloš (*1928)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 1996
1.5.1996 - 2. kolo
(II. VT) (0 CT) 544 b.
5. místo
Muži, junioři
Cienciala Jan (*1952)
SSK Třinec (0081)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 1996
1.5.1996 - 2. kolo
(III. VT) (0 CT) 543 b.
6. místo
Muži, junioři
Pilc Arnošt (*1946)
SSK Policie - Ostrava (0224)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 1996
1.5.1996 - 2. kolo
(III. VT) (0 CT) 541 b.
7. místo
Muži, junioři
Gabriel Martin (*1969)
79. ZO Dukla (80043)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 1996
1.5.1996 - 2. kolo
(III. VT) (0 CT) 538 b.
8. místo
Muži, junioři
Toman Ivo (*1971)
79. ZO Dukla (80043)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 1996
1.5.1996 - 2. kolo
(III. VT) (0 CT) 537 b.
9. místo
Muži, junioři
Toman Arnold (*1943)
79. ZO Dukla (80043)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 1996
1.5.1996 - 2. kolo
(III. VT) (0 CT) 533 b.
10. místo
Muži, junioři
Cichý Karel (*1954)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 1996
1.5.1996 - 2. kolo
(0 CT) 520 b.
11. místo
Muži, junioři
Karkoška Petr (*1959)
112. ZO Lazy (80110)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 1996
1.5.1996 - 2. kolo
(0 CT) 518 b.
11. místo
Muži, junioři
Klopec Petr (*1960)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 1996
1.5.1996 - 2. kolo
(0 CT) 518 b.
13. místo
Muži, junioři
Švec Dušan (*1956)
2. ZO Karviná (80088)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 1996
1.5.1996 - 2. kolo
(0 CT) 517 b.
14. místo
Muži, junioři
Novák Ladislav (*1950)
2. ZO Karviná (80088)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 1996
1.5.1996 - 2. kolo
(0 CT) 514 b.
15. místo
Muži, junioři
Chromec Josef (*1943)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 1996
1.5.1996 - 2. kolo
(0 CT) 512 b.
16. místo
Muži, junioři
Lešingr František (*1951)
2. ZO Karviná (80088)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 1996
1.5.1996 - 2. kolo
(0 CT) 507 b.
17. místo
Muži, junioři
Musial František (*1955)
112. ZO Lazy (80110)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 1996
1.5.1996 - 2. kolo
(0 CT) 500 b.
18. místo
Muži, junioři
Škoda Emil (*1941)
2. ZO Karviná (80088)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 1996
1.5.1996 - 2. kolo
(0 CT) 499 b.
19. místo
Muži, junioři
Stanislav Štefan (*1939)
SSK Policie - Ostrava (0224)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 1996
1.5.1996 - 2. kolo
(0 CT) 495 b.
20. místo
Muži, junioři
Výboh Jan (*1962)
2. ZO Karviná (80088)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 1996
1.5.1996 - 2. kolo
(0 CT) 491 b.
21. místo
Muži, junioři
Swatyniuk Zdeněk (*1950)
2. ZO Karviná (80088)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 1996
1.5.1996 - 2. kolo
(0 CT) 488 b.
22. místo
Muži, junioři
Matušínský Petr (*1953)
2. ZO Karviná (80088)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 1996
1.5.1996 - 2. kolo
(0 CT) 480 b.
23. místo
Muži, junioři
Graběc Vlastimil (*1966)
112. ZO Lazy (80110)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 1996
1.5.1996 - 2. kolo
(0 CT) 478 b.
24. místo
Muži, junioři
Skopalík Josef (*1941)
SSK Policie - Ostrava (0224)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 1996
1.5.1996 - 2. kolo
(0 CT) 474 b.
25. místo
Muži, junioři
Duriš Josef (*1970)
112. ZO Lazy (80110)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 1996
1.5.1996 - 2. kolo
(0 CT) 469 b.
26. místo
Muži, junioři
Swatyniuk Robert (*1977)
2. ZO Karviná (80088)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 1996
1.5.1996 - 2. kolo
(0 CT) 456 b.
27. místo
Muži, junioři
Konarský Radovan (*1972)
112. ZO Lazy (80110)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 1996
1.5.1996 - 2. kolo
(0 CT) 451 b.
28. místo
Muži, junioři
Hradil Antonín (*1949)
112. ZO Lazy (80110)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 1996
1.5.1996 - 2. kolo
(0 CT) 446 b.
29. místo
Muži, junioři
Daněk Bohumil (*1941)
79. ZO Dukla (80043)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 1996
1.5.1996 - 2. kolo
(0 CT) 401 b.
1.5.1996 - Oblastní střelecká liga Karviná 1996 - 2. kolo
SP 30+30 - Ženy, dorostenky, dorostenci ↴

1. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Piecuchová Veronika (*1982)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 1996
1.5.1996 - 2. kolo
(0 CT) 471 b.
2. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Kabáčová Šárka (*1974)
SSK Kovona Karviná (0373)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 1996
1.5.1996 - 2. kolo
(0 CT) 422 b.
3. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Smolová Lenka (*1980)
79. ZO Dukla (80043)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 1996
1.5.1996 - 2. kolo
(0 CT) 348 b.
4. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Michnová Denisa (*1977)
112. ZO Lazy (80110)
SP 30+30
Oblastní střelecká liga Karviná 1996
1.5.1996 - 2. kolo
(0 CT) 308 b.
( Položky: 1 - 33 z 33 )
(c) Petr Korviny, 2019