Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

26.4.2014 - Oblastní střelecká liga Karviná 2014 - 1. kolo
StP 3x20 - Muži, junioři ↴
1. místo
Muži, junioři
Hubáč Petr (*1940)
SSK Kovona Karviná (0373)
StP 3x20
Oblastní střelecká liga Karviná 2014
26.4.2014 - 1. kolo
(I. VT) (9 CT) 540 b.
88 92 180 88 92 180 92 88 180
2. místo
Muži, junioři
Korviny Petr (*1976)
SSK Kovona Karviná (0373)
StP 3x20
Oblastní střelecká liga Karviná 2014
26.4.2014 - 1. kolo
(3 CT) 494 b.
88 91 179 78 85 163 80 72 152
3. místo
Muži, junioři
Klimes Tomáš (*1970)
2. ZO Karviná (80088)
StP 3x20
Oblastní střelecká liga Karviná 2014
26.4.2014 - 1. kolo
(2 CT) 494 b.
83 87 170 79 95 174 76 74 150
4. místo
Muži, junioři
Walica Jan (*1943)
OLZA Třinec (0158)
StP 3x20
Oblastní střelecká liga Karviná 2014
26.4.2014 - 1. kolo
(5 CT) 477 b.
91 91 182 78 78 156 71 68 139
5. místo
Muži, junioři
Rédr Zdeněk (*1951)
SSK Elán Olomouc (0885)
StP 3x20
Oblastní střelecká liga Karviná 2014
26.4.2014 - 1. kolo
(7 CT) 476 b.
87 89 176 72 82 154 72 74 146
6. místo
Muži, junioři
Karzel Karel (*1960)
SSK Kovona Karviná (0373)
StP 3x20
Oblastní střelecká liga Karviná 2014
26.4.2014 - 1. kolo
(5 CT) 474 b.
91 91 182 79 78 157 61 74 135
7. místo
Muži, junioři
Kędzior Seweryn (*1977)
CBK Cieszyn
StP 3x20
Oblastní střelecká liga Karviná 2014
26.4.2014 - 1. kolo
(2 CT) 447 b.
93 84 177 79 70 149 64 57 121
8. místo
Muži, junioři
Slanina Václav (*1966)
SSK Kovona Karviná (0373)
StP 3x20
Oblastní střelecká liga Karviná 2014
26.4.2014 - 1. kolo
(0 CT) 437 b.
81 82 163 62 69 131 73 70 143
9. místo
Muži, junioři
Michalik Janusz (*1961)
KŻR Dzięgielów
StP 3x20
Oblastní střelecká liga Karviná 2014
26.4.2014 - 1. kolo
(1 CT) 434 b.
88 84 172 66 65 131 61 70 131
26.4.2014 - Oblastní střelecká liga Karviná 2014 - 1. kolo
StP 3x20 - Dorostenky, dorostenci ↴
1. místo
Dorostenky, dorostenci
Nezhybová Nikola (*1997)
SSK Elán Olomouc (0885)
StP 3x20
Oblastní střelecká liga Karviná 2014
26.4.2014 - 1. kolo
(4 CT) 496 b.
84 90 174 81 85 166 72 84 156
2. místo
Dorostenky, dorostenci
Zawada Mirosław (*1999)
OLZA Třinec (0158)
StP 3x20
Oblastní střelecká liga Karviná 2014
26.4.2014 - 1. kolo
(0 CT) 428 b.
83 72 155 60 74 134 58 81 139
( Položky: 1 - 11 z 11 )
(c) Petr Korviny, 2019