Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

7.4.2019 - Oblastní střelecká liga Karviná 2019 - 1. kolo
LP 60 - Muži, dorostenci ↴
1. místo
Muži, dorostenci
Michalčák Jiří (*1976) 42121
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(III. VT) (5 CT) 509 b.
95 73 168 92 76 168 96 77 173
2. místo
Muži, dorostenci
Moiczek Ryszard (*1977)
CBK Cieszyn
(0 CT) 493 b.
93 67 160 87 73 160 93 80 173
3. místo
Muži, dorostenci
Meca Marek (*1989) 34541
SSK Kopřivnice (0374)
(4 CT) 491 b.
95 74 169 93 71 164 89 69 158
4. místo
Muži, dorostenci
Karzel Karel (*1960) 11072
SSK Kovona Karviná (0373)
(3 CT) 466 b.
88 63 151 92 62 154 91 70 161
5. místo
Muži, dorostenci
Novák Ladislav (*1950) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(2 CT) 446 b.
88 62 150 93 67 160 78 58 136
6. místo
Muži, dorostenci
Václavík Jaroslav (*1953) AVZO
AVZO Frýdek - Místek (80160)
(0 CT) 445 b.
83 57 140 90 66 156 88 61 149
7. místo
Muži, dorostenci
Schmied Olan (*1956) A1300389
1. ZO Kovona Karviná (80031)
(1 CT) 435 b.
85 49 134 87 67 154 89 58 147
8. místo
Muži, dorostenci
Krajč Petr (*2002) 41934
SSK Kovona Karviná (0373)
(2 CT) 420 b.
76 47 123 83 66 149 87 61 148
9. místo
Muži, dorostenci
Hostaša Miroslav (*1940) AVZO
AVZO Frýdek - Místek (80160)
(2 CT) 372 b.
84 30 114 81 38 119 85 54 139
8.4.2018 - Oblastní střelecká liga Karviná 2018 - 1. kolo
LP 60 - Muži ↴
1. místo
Muži
Karzel Karel (*1960) 11072
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT) (2 CT) 493 b.
92 72 164 89 73 162 93 74 167
2. místo
Muži
Moiczek Ryszard (*1977)
CBK Cieszyn
(2 CT) 464 b.
86 65 151 91 65 156 90 67 157
3. místo
Muži
Nevřivý Dalibor (*1964) 40795
SSK Kovona Karviná (0373)
(4 CT) 452 b.
91 70 161 85 64 149 86 56 142
4. místo
Muži
Walica Jan (*1943) 33251
OLZA Třinec (0158)
(3 CT) 449 b.
86 61 147 84 69 153 87 62 149
5. místo
Muži
Hostaša Miroslav (*1940) AVZO
AVZO Frýdek - Místek (80160)
(2 CT) 442 b.
87 59 146 89 60 149 90 57 147
6. místo
Muži
Václavík Jaroslav (*1953) AVZO
AVZO Frýdek - Místek (80160)
(0 CT) 426 b.
86 52 138 88 51 139 87 62 149
7. místo
Muži
Przyhoda Andrzej (*1953) 34370
OLZA Třinec (0158)
(1 CT) 422 b.
87 51 138 86 58 144 82 58 140
8. místo
Muži
Michalčák Jiří (*1976) 42121
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(2 CT) 421 b.
85 61 146 83 38 121 90 64 154
9. místo
Muži
Schmied Olan (*1956) A1300389
1. ZO Kovona Karviná (80031)
(2 CT) 414 b.
82 63 145 86 52 138 82 49 131
10. místo
Muži
Kotas Tadeáš (*1957) 41515
OLZA Třinec (0158)
(0 CT) 406 b.
73 44 117 87 57 144 88 57 145
11. místo
Muži
Michalik Janusz (*1961)
MKS Rybnik
(0 CT) 350 b.
77 42 119 79 43 122 73 36 109
9.4.2017 - Oblastní střelecká liga Karviná 2017 - 1. kolo
LP 60 - Muži ↴
1. místo
Muži
Karzel Karel (*1960) 11072
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT) (1 CT) 490 b.
93 77 170 89 70 159 94 67 161
2. místo
Muži
Walica Jan (*1943) 33251
OLZA Třinec (0158)
(3 CT) 467 b.
92 69 161 94 67 161 90 55 145
3. místo
Muži
Václavík Jaroslav (*1953) AVZO
AVZO Frýdek - Místek (80160)
(1 CT) 449 b.
90 60 150 83 54 137 95 67 162
4. místo
Muži
Novák Ladislav (*1950) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(2 CT) 439 b.
89 62 151 84 51 135 89 64 153
5. místo
Muži
Przyhoda Andrzej (*1953) 34370
OLZA Třinec (0158)
(2 CT) 423 b.
84 51 135 90 58 148 84 56 140
6. místo
Muži
Slanina Václav (*1966) 01550
SSK Kovona Karviná (0373)
(1 CT) 371 b.
70 45 115 77 44 121 87 48 135
7. místo
Muži
Hostaša Miroslav (*1940) AVZO
AVZO Frýdek - Místek (80160)
(2 CT) 370 b.
78 41 119 84 38 122 81 48 129
17.4.2016 - Oblastní střelecká liga Karviná 2016 - 1. kolo
LP 60 - Muži, junioři, dorostenci ↴
1. místo
Muži, junioři, dorostenci
Ondruška Jan (*1994) 37775
SSK Frenštát pod Rad. (0377)
(III. VT) (4 CT) 507 b.
94 74 168 89 72 161 94 84 178
2. místo
Muži, junioři, dorostenci
Tenk Lukáš (*1994) 39894
SSK Policie - Ostrava (0224)
(III. VT) (4 CT) 505 b.
93 76 169 95 73 168 92 76 168
3. místo
Muži, junioři, dorostenci
Kurečka Aleš (*1960) 36817
SSK Patriot - Ostrava (0823)
(III. VT) (6 CT) 490 b.
90 72 162 90 73 163 94 71 165
4. místo
Muži, junioři, dorostenci
Lacký Antonín (*1959) 25005
SSK Frenštát pod Rad. (0377)
(2 CT) 475 b.
86 68 154 90 73 163 89 69 158
5. místo
Muži, junioři, dorostenci
Przyhoda Andrzej (*1953) 34370
OLZA Třinec (0158)
(3 CT) 474 b.
89 70 159 90 66 156 90 69 159
6. místo
Muži, junioři, dorostenci
Václavík Jaroslav (*1953) AVZO
AVZO Frýdek - Místek (80160)
(0 CT) 447 b.
89 58 147 87 61 148 89 63 152
7. místo
Muži, junioři, dorostenci
Walica Jan (*1943) 33251
OLZA Třinec (0158)
(2 CT) 445 b.
83 60 143 92 62 154 89 59 148
8. místo
Muži, junioři, dorostenci
Hala Petr (*2001) 40872
SSK TATRA Kopřivnice (0374)
(3 CT) 441 b.
86 60 146 88 62 150 84 61 145
9. místo
Muži, junioři, dorostenci
Novák Ladislav (*1950) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(3 CT) 438 b.
89 55 144 89 58 147 87 60 147
10. místo
Muži, junioři, dorostenci
Chmelík Jaromír (*1997) 39384
SSK Policie - Ostrava (0224)
(1 CT) 433 b.
86 64 150 83 56 139 88 56 144
19.4.2015 - Oblastní střelecká liga Karviná 2015 - 1. kolo
LP 60 - Muži ↴
1. místo
Muži
Karzel Karel (*1960) 11072
SSK Kovona Karviná (0373)
(2 CT) 469 b.
90 62 152 93 63 156 93 68 161
2. místo
Muži
Václavík Jaroslav (*1953) 03217
SSK Frýdek - Místek (0177)
(0 CT) 459 b.
88 65 153 86 67 153 88 65 153
3. místo
Muži
Novák Ladislav (*1950) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(3 CT) 451 b.
90 59 149 87 65 152 89 61 150
4. místo
Muži
Novotný Lubomír (*1948) AVZO
112. ZO Lazy (80110)
(2 CT) 401 b.
79 41 120 83 46 129 88 64 152
27.4.2014 - Oblastní střelecká liga Karviná 2014 - 1. kolo
LP 60 - Muži ↴
1. místo
Muži
Hubáč Petr (*1940) 01543
SSK Kovona Karviná (0373)
(II. VT) (2 CT) 514 b.
93 80 173 94 76 170 93 78 171
2. místo
Muži
Kurečka Aleš (*1960) 36817
SSK Patriot - Ostrava (0823)
(III. VT) (1 CT) 497 b.
93 77 170 87 73 160 92 75 167
3. místo
Muži
Pustowka Pavel (*1991) 39133
OLZA Třinec (0158)
(2 CT) 494 b.
94 80 174 88 75 163 91 66 157
4. místo
Muži
Klimes Tomáš (*1970) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(2 CT) 488 b.
96 72 168 89 71 160 90 70 160
5. místo
Muži
Karzel Karel (*1960) 11072
SSK Kovona Karviná (0373)
(4 CT) 484 b.
93 72 165 94 70 164 89 66 155
6. místo
Muži
Walica Jan (*1943) 33251
OLZA Třinec (0158)
(III. VT) (1 CT) 480 b.
89 67 156 90 72 162 86 76 162
7. místo
Muži
Korviny Petr (*1976) 38953
SSK Kovona Karviná (0373)
(5 CT) 476 b.
87 73 160 89 63 152 94 70 164
8. místo
Muži
Novotný Lubomír (*1948) AVZO
112. ZO Lazy (80110)
(0 CT) 465 b.
91 66 157 92 63 155 87 66 153
9. místo
Muži
Przyhoda Andrzej (*1953) 34370
OLZA Třinec (0158)
(2 CT) 462 b.
90 64 154 94 59 153 93 62 155
( Položky: 1 - 50 z 404 )
(c) Petr Korviny, 2019