Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

  • Nastavením hodnot filtru můžete změnit zobrazené výsledky.
  • Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci položek filtru.
  • Stisknutím tlačítka Resetovat filtr se filtr nastaví do výchozích hodnot.
23.5.2020 - Oblastní střelecká liga Karviná 2020 - 1. kolo
SP 30+30 - Muži, junioři ↴
1. místo
Muži, junioři
Michalčák Jiří (*1976) 42121
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(II. VT) (12 CT) 563 b.
92 95 95 282 91 91 99 281
2. místo
Muži, junioři
Čajka Tomáš (*2001) 41193
SSK Policie - Ostrava (0224)
(II. VT) (10 CT) 554 b.
91 93 96 280 95 90 89 274
3. místo
Muži, junioři
Lacký Antonín (*1959) 25005
SSK Hradec nad Moravicí (0132)
(II. VT) (8 CT) 542 b.
91 88 87 266 90 95 91 276
4. místo
Muži, junioři
Žůrek Bohumír (*2000) 41196
SSK Policie - Ostrava (0224)
(III. VT) (6 CT) 522 b.
89 87 89 265 87 83 87 257
5. místo
Muži, junioři
Karzel Karel (*1960) 11072
SSK Kovona Karviná (0373)
(3 CT) 518 b.
91 87 86 264 85 86 83 254
6. místo
Muži, junioři
Petřík František (*1960) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(5 CT) 513 b.
87 86 91 264 87 77 85 249
7. místo
Muži, junioři
Krajč Petr (*1978) AVZO
1. ZO Kovona Karviná (80031)
(5 CT) 511 b.
90 82 81 253 89 73 96 258
8. místo
Muži, junioři
Kubiena Jaroslav (*1948) A80031-5
1. ZO Kovona Karviná (80031)
(1 CT) 479 b.
83 81 76 240 78 74 87 239
9. místo
Muži, junioři
Novotný Lubomír (*1948) AVZO
1. ZO Kovona Karviná (80031)
(4 CT) 474 b.
78 88 86 252 80 65 77 222
10. místo
Muži, junioři
Schmied Olan (*1956) A1300389
1. ZO Kovona Karviná (80031)
(4 CT) 470 b.
81 83 93 257 73 73 67 213
11. místo
Muži, junioři
Sikora Leszek (*1981) 42112
OLZA Třinec (0158)
(2 CT) 395 b.
65 70 79 214 44 74 63 181
DNF
Muži, junioři
Rašík Edvin (*1938) 29560
SSK Petřvald (0061)
(3 CT) 226 b.
72 79 75 226 - - - -
23.5.2020 - Oblastní střelecká liga Karviná 2020 - 1. kolo
SP 30+30 - Ženy, dorostenky ↴
1. místo
Ženy, dorostenky
Kubešová Eliška (*2003) 40742
SSK Policie - Ostrava (0224)
(II. VT) (10 CT) 540 b.
92 91 95 278 88 91 83 262
2. místo
Ženy, dorostenky
Štefánková Anna (*2004) 40846
SSK Kovona Karviná (0373)
(7 CT) 504 b.
87 91 81 259 81 77 87 245
3. místo
Ženy, dorostenky
Skoumalová Monika (*1969) 43658
SSK Policie - Ostrava (0224)
(6 CT) 488 b.
85 85 87 257 69 83 79 231
4. místo
Ženy, dorostenky
Slaninová Kateřina (*1976) 29968
SSK Kovona Karviná (0373)
(5 CT) 456 b.
91 91 86 268 50 79 59 188
5. místo
Ženy, dorostenky
Skoumalová Klára (*2005) 42611
SSK Policie - Ostrava (0224)
(3 CT) 391 b.
93 87 86 266 20 37 68 125
23.5.2020 - Oblastní střelecká liga Karviná 2020 - 1. kolo
SP 30+30 - Dorostenci ↴
1. místo
Dorostenci
Krajč Petr (*2002) 41934
SSK Kovona Karviná (0373)
(I. VT) (15 CT) 581 b.
97 95 95 287 97 99 98 294
2. místo
Dorostenci
Tenk Ondřej (*2004) 41195
SSK Policie - Ostrava (0224)
(II. VT*) (5 CT) 542 b.
94 88 90 272 91 89 90 270
3. místo
Dorostenci
Cunda Martin (*2005) 42288
SSK Policie - Ostrava (0224)
(III. VT*) (4 CT) 527 b.
89 82 87 258 87 91 91 269
4. místo
Dorostenci
Popek Stanislav (*2005) 42998
SSK Kovona Karviná (0373)
(4 CT) 474 b.
86 81 82 249 65 84 76 225
5. místo
Dorostenci
Bílek Petr (*2002) n.č.
SSK Kovona Karviná (0373)
(4 CT) 464 b.
61 77 81 219 77 85 83 245
6. místo
Dorostenci
Čupka Filip (*2006) 42987
SSK Policie - Ostrava (0224)
(0 CT) 434 b.
75 77 87 239 81 66 48 195
7. místo
Dorostenci
Bracháček Max (*2005) 42286
SSK Policie - Ostrava (0224)
(4 CT) 420 b.
70 74 69 213 74 76 57 207
DNF
Dorostenci
Sikora Sebastian (*2004) n.č.
OLZA Třinec (0158)
(0 CT) 121 b.
24 27 42 93 28 - - 28
6.4.2019 - Oblastní střelecká liga Karviná 2019 - 1. kolo
SP 30+30 - Muži ↴
1. místo
Muži
Rymski Maciej (*1975)
STS Tychy
(II. VT) (13 CT) 569 b.
91 97 96 284 97 96 92 285
2. místo
Muži
Janošťák Štefan (*1961) 04262
SSK Rožnov pod Radhoštěm (0328)
(II. VT) (9 CT) 555 b.
95 92 91 278 97 91 89 277
3. místo
Muži
Lacký Antonín (*1959) 25005
SSK Hradec nad Moravicí (0132)
(II. VT) (14 CT) 554 b.
92 93 91 276 92 90 96 278
4. místo
Muži
Skotnica Filip (*1998) 41540
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(III. VT) (12 CT) 549 b.
89 93 92 274 91 94 90 275
5. místo
Muži
Nevřivý Dalibor (*1964) 40795
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT) (4 CT) 539 b.
86 90 87 263 93 91 92 276
6. místo
Muži
Michalčák Jiří (*1976) 42121
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(III. VT) (8 CT) 536 b.
90 89 88 267 89 92 88 269
7. místo
Muži
Paściak Marek (*1960)
STS Tychy
(III. VT) (6 CT) 536 b.
91 91 89 271 89 91 85 265
8. místo
Muži
Walica Jan (*1943) 33251
OLZA Třinec (0158)
(III. VT) (5 CT) 525 b.
83 88 94 265 86 93 81 260
9. místo
Muži
Remiáš Rostislav (*1957) SBTS
Stará Bělá
(III. VT) (6 CT) 522 b.
88 91 84 263 71 92 96 259
10. místo
Muži
Karzel Karel (*1960) 11072
SSK Kovona Karviná (0373)
(3 CT) 519 b.
89 90 90 269 86 79 85 250
11. místo
Muži
Novák Ladislav (*1950) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(III. VT) (5 CT) 517 b.
87 89 92 268 91 72 86 249
12. místo
Muži
Petřík František (*1960) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(7 CT) 501 b.
87 94 91 272 81 79 69 229
13. místo
Muži
Riečičiar Ján (*1964) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(5 CT) 500 b.
87 89 83 259 76 91 74 241
14. místo
Muži
Schmied Olan (*1956) A1300389
1. ZO Kovona Karviná (80031)
(2 CT) 492 b.
79 74 84 237 79 89 87 255
15. místo
Muži
Adámek Ivo (*1955) 14618
SSK Ostrava - Vítkovice (0235)
(4 CT) 477 b.
88 79 87 254 75 78 70 223
16. místo
Muži
Žůrek Bohumír (*1963) 41099
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(1 CT) 465 b.
92 82 83 257 68 79 61 208
17. místo
Muži
Novotný Lubomír (*1948) AVZO
112. ZO Lazy (80110)
(3 CT) 448 b.
82 82 81 245 48 78 77 203
18. místo
Muži
Krajč Petr (*1978) AVZO
112. ZO Lazy (80110)
(2 CT) 433 b.
83 89 87 259 62 42 70 174
19. místo
Muži
Rašík Edvin (*1938) 29560
SSK Petřvald (0061)
(2 CT) 432 b.
72 83 81 236 62 63 71 196
20. místo
Muži
Studnička Petr (*1973) 40501
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(1 CT) 428 b.
75 69 75 219 60 76 73 209
21. místo
Muži
Špak Jiří (*1970) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(1 CT) 417 b.
39 79 69 187 66 85 79 230
22. místo
Muži
Sobański Petr (*1968) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(2 CT) 400 b.
75 77 57 209 71 68 52 191
23. místo
Muži
Gajda Ervin (*1952) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(0 CT) 400 b.
75 71 82 228 46 56 70 172
24. místo
Muži
Sikora Leszek (*1981) 42112
OLZA Třinec (0158)
(0 CT) 369 b.
65 58 66 189 56 70 54 180
6.4.2019 - Oblastní střelecká liga Karviná 2019 - 1. kolo
SP 30+30 - Ženy, dorostenky, dorostenci ↴
1. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Krajč Petr (*2002) 41934
SSK Kovona Karviná (0373)
(I. VT) (12 CT) 559 b.
86 95 90 271 97 92 99 288
( Položky: 1 - 50 z 955 )
(c) Petr Korviny 2017 - 2020