Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

28.4.2019 - Oblastní střelecká liga Karviná 2019 - 2. kolo
LP 60 - Muži, dorostenci ↴
1. místo
Muži, dorostenci
Kaddoumi Radek (*2003) 41341
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT*) (4 CT) 479 b.
92 69 161 91 72 163 92 63 155
2. místo
Muži, dorostenci
Michalčák Jiří (*1976) 42121
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(4 CT) 476 b.
89 67 156 87 67 154 93 73 166
3. místo
Muži, dorostenci
Tellinger Lumír (*1956) 11236
SSK Hradec nad Moravicí (0132)
(4 CT) 475 b.
89 71 160 91 70 161 89 65 154
4. místo
Muži, dorostenci
Karzel Karel (*1960) 11072
SSK Kovona Karviná (0373)
(2 CT) 462 b.
87 66 153 90 61 151 92 66 158
5. místo
Muži, dorostenci
Walica Jan (*1943) 33251
OLZA Třinec (0158)
(2 CT) 448 b.
88 67 155 91 59 150 91 52 143
6. místo
Muži, dorostenci
Kotas Tadeáš (*1957) 41515
OLZA Třinec (0158)
(1 CT) 439 b.
86 62 148 87 55 142 86 63 149
7. místo
Muži, dorostenci
Václavík Jaroslav (*1953) AVZO
AVZO Frýdek - Místek (80160)
(1 CT) 429 b.
85 54 139 85 60 145 86 59 145
8. místo
Muži, dorostenci
Hostaša Miroslav (*1940) AVZO
AVZO Frýdek - Místek (80160)
(3 CT) 422 b.
85 60 145 90 42 132 85 60 145
9. místo
Muži, dorostenci
Schmied Olan (*1956) A1300389
1. ZO Kovona Karviná (80031)
(0 CT) 421 b.
83 50 133 86 61 147 81 60 141
10. místo
Muži, dorostenci
Studnička Petr (*1973) 40501
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(3 CT) 417 b.
81 53 134 88 56 144 87 52 139
11. místo
Muži, dorostenci
Novák Ladislav (*1950) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(0 CT) 404 b.
73 47 120 82 58 140 85 59 144
12. místo
Muži, dorostenci
Michalik Janusz (*1961)
MKS Rybnik
(4 CT) 399 b.
87 50 137 90 47 137 82 43 125
( Položky: 1 - 12 z 12 )
(c) Petr Korviny, 2019