Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

9.6.2019 - Oblastní střelecká liga Karviná 2019 - 4. kolo
LP 60 - Muži ↴
1. místo
Muži
Skladan Jakub (*1991) 33451
SSK Horní Benešov (0398)
(III. VT) (5 CT) 520 b.
93 74 167 97 83 180 97 76 173
2. místo
Muži
Rokita Zbigniew (*1973)
KVG Paczóltowice
(III. VT) (3 CT) 519 b.
95 78 173 94 75 169 97 80 177
3. místo
Muži
Moiczek Ryszard (*1977)
CBK Cieszyn
(2 CT) 490 b.
94 77 171 91 69 160 88 71 159
4. místo
Muži
Karzel Karel (*1960) 11072
SSK Kovona Karviná (0373)
(2 CT) 488 b.
92 74 166 89 67 156 92 74 166
5. místo
Muži
Michalčák Jiří (*1976) 42121
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(2 CT) 479 b.
93 70 163 87 63 150 95 71 166
6. místo
Muži
Lacký Antonín (*1959) 25005
SSK Hradec nad Moravicí (0132)
(4 CT) 475 b.
88 66 154 94 64 158 93 70 163
7. místo
Muži
Tellinger Lumír (*1956) 11236
SSK Hradec nad Moravicí (0132)
(3 CT) 470 b.
92 71 163 90 68 158 86 63 149
8. místo
Muži
Paściak Marek (*1960)
STS Tychy
(1 CT) 470 b.
91 71 162 87 58 145 91 72 163
9. místo
Muži
Walica Jan (*1943) 33251
OLZA Třinec (0158)
(3 CT) 467 b.
91 72 163 91 70 161 83 60 143
10. místo
Muži
Schmied Olan (*1956) A1300389
1. ZO Kovona Karviná (80031)
(3 CT) 450 b.
90 55 145 92 57 149 89 67 156
11. místo
Muži
Václavík Jaroslav (*1953) AVZO
AVZO Frýdek - Místek (80160)
(1 CT) 448 b.
84 55 139 90 64 154 91 64 155
12. místo
Muži
Mróz Krystian (*1974)
CBK Cieszyn
(1 CT) 431 b.
90 55 145 83 63 146 83 57 140
13. místo
Muži
Novák Ladislav (*1950) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(0 CT) 416 b.
78 53 131 84 56 140 89 56 145
14. místo
Muži
Hostaša Miroslav (*1940) AVZO
AVZO Frýdek - Místek (80160)
(1 CT) 376 b.
80 55 135 70 34 104 85 52 137
9.6.2019 - Oblastní střelecká liga Karviná 2019 - 4. kolo
LP 60 - Dorostenci ↴
1. místo
Dorostenci
Kaddoumi Radek (*2003) 41341
SSK Kovona Karviná (0373)
(II. VT*) (5 CT) 498 b.
94 76 170 85 71 156 95 77 172
2. místo
Dorostenci
Hambálek Tomáš (*2004) 40892
SSK Horní Benešov (0398)
(2 CT) 419 b.
88 56 144 82 54 136 86 53 139
( Položky: 1 - 16 z 16 )
(c) Petr Korviny, 2019