Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

6.4.2019 - Oblastní střelecká liga Karviná 2019 - 1. kolo
SP 30+30 - Muži ↴
1. místo
Muži
Rymski Maciej (*1975)
STS Tychy
(II. VT) (13 CT) 569 b.
91 97 96 284 97 96 92 285
2. místo
Muži
Janošťák Štefan (*1961) 04262
SSK Rožnov pod Radhoštěm (0328)
(II. VT) (9 CT) 555 b.
95 92 91 278 97 91 89 277
3. místo
Muži
Lacký Antonín (*1959) 25005
SSK Hradec nad Moravicí (0132)
(II. VT) (14 CT) 554 b.
92 93 91 276 92 90 96 278
4. místo
Muži
Skotnica Filip (*1998) 41940
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(III. VT) (12 CT) 549 b.
89 93 92 274 91 94 90 275
5. místo
Muži
Nevřivý Dalibor (*1964) 40795
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT) (4 CT) 539 b.
86 90 87 263 93 91 92 276
6. místo
Muži
Michalčák Jiří (*1976) 42121
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(III. VT) (8 CT) 536 b.
90 89 88 267 89 92 88 269
7. místo
Muži
Paściak Marek (*1960)
STS Tychy
(III. VT) (6 CT) 536 b.
91 91 89 271 89 91 85 265
8. místo
Muži
Walica Jan (*1943) 33251
OLZA Třinec (0158)
(III. VT) (5 CT) 525 b.
83 88 94 265 86 93 81 260
9. místo
Muži
Remiáš Rostislav (*1957) SBTS
Stará Bělá
(III. VT) (6 CT) 522 b.
88 91 84 263 71 92 96 259
10. místo
Muži
Karzel Karel (*1960) 11072
SSK Kovona Karviná (0373)
(3 CT) 519 b.
89 90 90 269 86 79 85 250
11. místo
Muži
Novák Ladislav (*1950) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(III. VT) (5 CT) 517 b.
87 89 92 268 91 72 86 249
12. místo
Muži
Petřík František (*1960) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(7 CT) 501 b.
87 94 91 272 81 79 69 229
13. místo
Muži
Riečičiar Ján (*1964) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(5 CT) 500 b.
87 89 83 259 76 91 74 241
14. místo
Muži
Schmied Olan (*1956) A1300389
1. ZO Kovona Karviná (80031)
(2 CT) 492 b.
79 74 84 237 79 89 87 255
15. místo
Muži
Adámek Ivo (*1955) 14618
SSK Ostrava - Vítkovice (0235)
(4 CT) 477 b.
88 79 87 254 75 78 70 223
16. místo
Muži
Žůrek Bohumír (*1963) 41099
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(1 CT) 465 b.
92 82 83 257 68 79 61 208
17. místo
Muži
Novotný Lubomír (*1948) AVZO
112. ZO Lazy (80110)
(3 CT) 448 b.
82 82 81 245 48 78 77 203
18. místo
Muži
Krajč Petr (*1978) AVZO
112. ZO Lazy (80110)
(2 CT) 433 b.
83 89 87 259 62 42 70 174
19. místo
Muži
Rašík Edvin (*1938) 29560
SSK Petřvald (0061)
(2 CT) 432 b.
72 83 81 236 62 63 71 196
20. místo
Muži
Studnička Petr (*1973) 40501
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(1 CT) 428 b.
75 69 75 219 60 76 73 209
21. místo
Muži
Špak Jiří (*1970) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(1 CT) 417 b.
39 79 69 187 66 85 79 230
22. místo
Muži
Sobański Petr (*1968) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(2 CT) 400 b.
75 77 57 209 71 68 52 191
23. místo
Muži
Gajda Ervin (*1952) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(0 CT) 400 b.
75 71 82 228 46 56 70 172
24. místo
Muži
Sikora Leszek (*1981) 42112
OLZA Třinec (0158)
(0 CT) 369 b.
65 58 66 189 56 70 54 180
6.4.2019 - Oblastní střelecká liga Karviná 2019 - 1. kolo
SP 30+30 - Ženy, dorostenky, dorostenci ↴
1. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Krajč Petr (*2002) 41934
SSK Kovona Karviná (0373)
(I. VT) (12 CT) 559 b.
86 95 90 271 97 92 99 288
2. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Gerhardová Vendula (*2006) 42341
SSK Břidličná (0545)
(II. VT*) (7 CT) 545 b.
89 89 90 268 94 94 89 277
3. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Tvarůžka Martin (*2002) 41629
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(2 CT) 507 b.
90 86 87 263 83 88 73 244
4. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Sochorová Vendula (*2005) 42342
SSK Břidličná (0545)
(7 CT) 498 b.
75 82 81 238 91 87 82 260
5. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Slaninová Kateřina (*1976) 29968
SSK Kovona Karviná (0373)
(3 CT) 460 b.
85 83 83 251 80 54 75 209
6. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Popek Stanislav (*2005) 42998
SSK Kovona Karviná (0373)
(0 CT) 338 b.
76 80 75 231 36 18 53 107
( Položky: 1 - 30 z 30 )
(c) Petr Korviny, 2019