Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

27.4.2019 - Oblastní střelecká liga Karviná 2019 - 2. kolo
SP 30+30 - Muži, junioři ↴
1. místo
Muži, junioři
Janošťák Štefan (*1961) 04262
SSK Rožnov pod Radhoštěm (0328)
(II. VT) (6 CT) 551 b.
95 86 91 272 91 92 96 279
2. místo
Muži, junioři
Lacký Antonín (*1959) 25005
SSK Hradec nad Moravicí (0132)
(II. VT) (12 CT) 549 b.
86 85 93 264 97 93 95 285
3. místo
Muži, junioři
Skotnica Filip (*1998) 41940
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(III. VT) (6 CT) 547 b.
92 93 94 279 89 91 88 268
4. místo
Muži, junioři
Kurečka Aleš (*1960) 36817
SSK Olymp Ostrava (0079)
(III. VT) (10 CT) 543 b.
94 95 86 275 93 90 85 268
5. místo
Muži, junioři
Nevřivý Dalibor (*1964) 40795
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT) (7 CT) 542 b.
86 89 88 263 88 95 96 279
6. místo
Muži, junioři
Remiáš Rostislav (*1957) SBTS
Stará Bělá
(III. VT) (6 CT) 537 b.
91 89 80 260 93 95 89 277
7. místo
Muži, junioři
Žůrek Bohumír (*2000) 41196
SSK Policie - Ostrava (0224)
(III. VT) (5 CT) 529 b.
89 89 92 270 82 88 89 259
8. místo
Muži, junioři
Novotný Lubomír (*1948) AVZO
112. ZO Lazy (80110)
(III. VT) (7 CT) 523 b.
86 87 87 260 92 84 87 263
9. místo
Muži, junioři
Novák Ladislav (*1950) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(III. VT) (4 CT) 521 b.
93 85 90 268 73 91 89 253
10. místo
Muži, junioři
Adámek Ivo (*1955) 14618
SSK Ostrava - Vítkovice (0235)
(III. VT) (7 CT) 518 b.
82 91 95 268 88 80 82 250
11. místo
Muži, junioři
Krajč Petr (*1978) AVZO
112. ZO Lazy (80110)
(5 CT) 507 b.
86 87 92 265 79 81 82 242
12. místo
Muži, junioři
Petřík František (*1960) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(4 CT) 506 b.
86 89 84 259 84 87 76 247
13. místo
Muži, junioři
Karzel Karel (*1960) 11072
SSK Kovona Karviná (0373)
(7 CT) 498 b.
91 90 97 278 77 76 67 220
14. místo
Muži, junioři
Walica Jan (*1943) 33251
OLZA Třinec (0158)
(3 CT) 495 b.
84 81 84 249 82 79 85 246
15. místo
Muži, junioři
Schmied Olan (*1956) A1300389
1. ZO Kovona Karviná (80031)
(5 CT) 492 b.
79 89 96 264 90 53 85 228
16. místo
Muži, junioři
Michalik Janusz (*1961)
MKS Rybnik
(5 CT) 486 b.
78 81 88 247 73 77 89 239
17. místo
Muži, junioři
Cienciala Jan (*1952) 05252
SSK Třinec (0081)
(2 CT) 481 b.
79 89 87 255 60 82 84 226
18. místo
Muži, junioři
Riečičiar Ján (*1964) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(3 CT) 463 b.
83 65 76 224 87 71 81 239
19. místo
Muži, junioři
Sobański Petr (*1968) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(1 CT) 419 b.
69 65 76 210 55 74 80 209
20. místo
Muži, junioři
Rašík Edvin (*1938) 29560
SSK Petřvald (0061)
(3 CT) 416 b.
79 73 74 226 60 73 57 190
21. místo
Muži, junioři
Špak Jiří (*1970) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(2 CT) 409 b.
64 60 80 204 64 72 69 205
22. místo
Muži, junioři
Studnička Petr (*1973) 40501
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(1 CT) 409 b.
65 77 80 222 52 58 77 187
27.4.2019 - Oblastní střelecká liga Karviná 2019 - 2. kolo
SP 30+30 - Ženy, dorostenky, dorostenci ↴
1. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Krajč Petr (*2002) 41934
SSK Kovona Karviná (0373)
(I. VT) (13 CT) 574 b.
95 96 93 284 96 95 99 290
2. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Kaddoumi Radek (*2003) 41341
SSK Kovona Karviná (0373)
(II. VT*) (5 CT) 543 b.
90 89 90 269 85 95 94 274
3. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Gerhardová Vendula (*2006) 42341
SSK Břidličná (0545)
(III. VT*) (7 CT) 532 b.
83 87 87 257 91 90 94 275
4. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Tvarůžka Martin (*2002) 41629
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(III. VT) (8 CT) 527 b.
90 89 92 271 91 81 84 256
5. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Tenk Ondřej (*2004) 41195
SSK Policie - Ostrava (0224)
(III. VT*) (3 CT) 523 b.
85 85 88 258 85 92 88 265
6. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Sochorová Vendula (*2005) 42342
SSK Břidličná (0545)
(III. VT*) (2 CT) 514 b.
81 84 82 247 92 85 90 267
7. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Slaninová Kateřina (*1976) 29968
SSK Kovona Karviná (0373)
(6 CT) 499 b.
91 89 88 268 84 83 64 231
8. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Endelová Aneta (*2004) 41841
SSK Policie - Ostrava (0224)
(4 CT) 490 b.
84 82 91 257 71 78 84 233
9. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Skoumalová Klára (*2005) 42611
SSK Policie - Ostrava (0224)
(5 CT) 488 b.
84 84 88 256 64 83 85 232
10. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Popek Stanislav (*2005) 42998
SSK Kovona Karviná (0373)
(2 CT) 466 b.
72 72 87 231 70 86 79 235
11. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Seidlová Alexandra (*2001) 42871
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(2 CT) 457 b.
88 86 84 258 62 77 60 199
12. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Štefánková Anna (*2004) 40846
SSK Kovona Karviná (0373)
(3 CT) 449 b.
83 82 80 245 75 70 59 204
13. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Cunda Martin (*2005) 42288
SSK Policie - Ostrava (0224)
(1 CT) 433 b.
69 66 63 198 79 74 82 235
( Položky: 1 - 35 z 35 )
(c) Petr Korviny, 2019