Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

18.5.2019 - Oblastní střelecká liga Karviná 2019 - 3. kolo
SP 30+30 - Muži, junioři ↴
1. místo
Muži, junioři
Janošťák Štefan (*1961) 04262
SSK Rožnov pod Radhoštěm (0328)
(II. VT) (9 CT) 560 b.
92 94 95 281 96 93 90 279
2. místo
Muži, junioři
Rokita Zbigniew (*1973)
KVG Paczóltowice
(II. VT) (10 CT) 558 b.
92 93 93 278 94 92 94 280
3. místo
Muži, junioři
Skotnica Filip (*1998) 41940
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(II. VT) (7 CT) 555 b.
89 93 96 278 91 94 92 277
4. místo
Muži, junioři
Paściak Marek (*1960)
STS Tychy
(II. VT) (4 CT) 548 b.
93 91 90 274 95 89 90 274
5. místo
Muži, junioři
Rymski Maciej (*1975)
STS Tychy
(III. VT) (8 CT) 545 b.
90 91 93 274 88 94 89 271
6. místo
Muži, junioři
Nevřivý Dalibor (*1964) 40795
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT) (7 CT) 530 b.
89 89 89 267 87 86 90 263
7. místo
Muži, junioři
Remiáš Rostislav (*1957) SBTS
Stará Bělá
(III. VT) (8 CT) 524 b.
89 82 81 252 92 90 90 272
8. místo
Muži, junioři
Petřík František (*1960) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(III. VT) (5 CT) 522 b.
83 92 93 268 91 91 72 254
9. místo
Muži, junioři
Žůrek Bohumír (*2000) 41196
SSK Policie - Ostrava (0224)
(III. VT) (5 CT) 521 b.
90 89 88 267 89 79 86 254
10. místo
Muži, junioři
Novák Ladislav (*1950) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(6 CT) 512 b.
83 83 88 254 90 85 83 258
11. místo
Muži, junioři
Karzel Karel (*1960) 11072
SSK Kovona Karviná (0373)
(6 CT) 511 b.
89 92 84 265 88 73 85 246
12. místo
Muži, junioři
Krajč Petr (*1978) AVZO
1. ZO Kovona Karviná (80031)
(2 CT) 507 b.
83 86 84 253 74 86 94 254
13. místo
Muži, junioři
Walica Jan (*1943) 33251
OLZA Třinec (0158)
(2 CT) 502 b.
89 85 85 259 83 75 85 243
14. místo
Muži, junioři
Adámek Ivo (*1955) 14618
SSK Ostrava - Vítkovice (0235)
(8 CT) 484 b.
86 91 90 267 56 78 83 217
15. místo
Muži, junioři
Schmied Olan (*1956) A1300389
1. ZO Kovona Karviná (80031)
(5 CT) 482 b.
82 78 74 234 77 82 89 248
16. místo
Muži, junioři
Cienciala Jan (*1952) 05252
SSK Třinec (0081)
(4 CT) 481 b.
83 82 86 251 80 64 86 230
17. místo
Muži, junioři
Sikora Leszek (*1981) 42112
OLZA Třinec (0158)
(1 CT) 480 b.
70 82 83 235 80 83 82 245
18. místo
Muži, junioři
Michalik Janusz (*1961)
MKS Rybnik
(1 CT) 464 b.
74 71 76 221 87 71 85 243
19. místo
Muži, junioři
Špak Jiří (*1970) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(5 CT) 463 b.
58 68 81 207 83 90 83 256
20. místo
Muži, junioři
Rašík Edvin (*1938) 29560
SSK Petřvald (0061)
(1 CT) 434 b.
81 65 72 218 80 60 76 216
21. místo
Muži, junioři
Jagosch Václav (*1962) 24979
SSK Třinec (0081)
(4 CT) 429 b.
73 62 74 209 74 79 67 220
22. místo
Muži, junioři
Studnička Petr (*1973) 40501
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(1 CT) 429 b.
77 74 73 224 65 75 65 205
23. místo
Muži, junioři
Kotas Tadeáš (*1957) 41515
OLZA Třinec (0158)
(3 CT) 420 b.
76 75 68 219 66 72 63 201
24. místo
Muži, junioři
Sobański Petr (*1968) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(3 CT) 378 b.
60 51 74 185 69 61 63 193
18.5.2019 - Oblastní střelecká liga Karviná 2019 - 3. kolo
SP 30+30 - Ženy, dorostenky, dorostenci ↴
1. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Krajč Petr (*2002) 41934
SSK Kovona Karviná (0373)
(I. VT) (11 CT) 556 b.
92 90 87 269 95 95 97 287
2. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Kaddoumi Radek (*2003) 41341
SSK Kovona Karviná (0373)
(II. VT*) (12 CT) 550 b.
95 95 93 283 91 91 85 267
3. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Gerhardová Vendula (*2006) 42341
SSK Břidličná (0545)
(II. VT*) (5 CT) 536 b.
87 92 91 270 91 87 88 266
4. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Čajka Tomáš (*2001) 41193
SSK Policie - Ostrava (0224)
(III. VT) (5 CT) 527 b.
89 87 85 261 95 82 89 266
5. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Tvarůžka Martin (*2002) 41629
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(5 CT) 508 b.
84 93 88 265 81 74 88 243
6. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Štefánková Anna (*2004) 40846
SSK Kovona Karviná (0373)
(0 CT) 478 b.
84 86 81 251 68 81 78 227
7. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Cunda Martin (*2005) 42288
SSK Policie - Ostrava (0224)
(2 CT) 457 b.
82 70 73 225 86 84 62 232
8. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Popek Stanislav (*2005) 42998
SSK Kovona Karviná (0373)
(2 CT) 430 b.
65 79 83 227 81 61 61 203
9. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Slaninová Kateřina (*1976) 29968
SSK Kovona Karviná (0373)
(1 CT) 430 b.
89 88 86 263 66 29 72 167
10. místo
Ženy, dorostenky, dorostenci
Skoumalová Klára (*2005) 42611
SSK Policie - Ostrava (0224)
(0 CT) 404 b.
83 88 74 245 52 44 63 159
( Položky: 1 - 34 z 34 )
(c) Petr Korviny, 2019