Zde jsou k dispozici výsledky ze závodů pořádaných naším klubem.

Pokud po nastavení filtru není zobrazena žádná položka, může to znamenat, že jste zvolili nevhodnou kombinaci. Např. závody typu "Oblastní přebor", "MČR", "Memoriál ..." jsou jednokolové závody, nevybírejte u nich tedy konkrétní kolo, nebo na závodě "Memoriál Miloše Slaniny" se střílí pouze disciplína LP 60, apod.

16.11.2019 - Oblastní střelecká liga Karviná 2019/2020 - 1. kolo
VzPi 60 - Ženy ↴
1. místo
Ženy
Bieniek Katarzyna (*1981)
Flinta Harbutowice
(II. VT) (14 CT) 555 b.
95 93 89 93 95 90
2. místo
Ženy
Frydrychová Lenka (*1971) 41098
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(1 CT) 477 b.
76 75 86 77 79 84
16.11.2019 - Oblastní střelecká liga Karviná 2019/2020 - 1. kolo
VzPi 60 - Muži, junioři ↴
1. místo
Muži, junioři
Hejna Vojtěch (*2000) 39895
SSK Policie - Ostrava (0224)
(M) (16 CT) 575 b.
94 97 97 94 97 96
2. místo
Muži, junioři
Čajka Tomáš (*2001) 41193
SSK Policie - Ostrava (0224)
(III. VT*) (6 CT) 539 b.
91 91 88 91 89 89
3. místo
Muži, junioři
Kolasiński Tomasz (*1978)
CBK Cieszyn
(III. VT) (12 CT) 536 b.
94 88 93 83 93 85
4. místo
Muži, junioři
Walica Jan (*1943) 33251
OLZA Třinec (0158)
(II. VT) (7 CT) 536 b.
91 89 92 86 85 93
5. místo
Muži, junioři
Moiczek Ryszard (*1977)
CBK Cieszyn
(III. VT) (2 CT) 536 b.
89 89 89 93 87 89
6. místo
Muži, junioři
Václavík Jaroslav (*1953) AVZO
AVZO Frýdek - Místek (80160)
(II. VT) (9 CT) 532 b.
87 90 95 84 88 88
7. místo
Muži, junioři
Nevřivý Dalibor (*1964) 40795
SSK Kovona Karviná (0373)
(III. VT) (3 CT) 529 b.
86 82 89 95 87 90
8. místo
Muži, junioři
Skotnica Filip (*1998) 41540
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(III. VT) (5 CT) 523 b.
92 93 90 84 81 83
9. místo
Muži, junioři
Mróz Krystian (*1974)
CBK Cieszyn
(III. VT) (5 CT) 522 b.
84 88 88 87 88 87
10. místo
Muži, junioři
Lacký Antonín (*1959) 25005
SSK Hradec nad Moravicí (0132)
(III. VT) (2 CT) 516 b.
85 84 85 86 85 91
11. místo
Muži, junioři
Žůrek Bohumír (*2000) 41196
SSK Policie - Ostrava (0224)
(7 CT) 512 b.
91 88 86 84 83 80
12. místo
Muži, junioři
Zawada Zdzisław (*1983)
KŻR Dzięgielów
(1 CT) 504 b.
88 82 81 87 82 84
13. místo
Muži, junioři
Petřík František (*1960) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(4 CT) 502 b.
91 85 85 80 83 78
14. místo
Muži, junioři
Studnička Petr (*1973) 40501
SSK Ostrava - Poruba (0368)
(1 CT) 489 b.
85 81 83 82 75 83
15. místo
Muži, junioři
Hostaša Miroslav (*1940) AVZO
AVZO Frýdek - Místek (80160)
(4 CT) 479 b.
78 81 83 78 76 83
16. místo
Muži, junioři
Špak Jiří (*1970) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(1 CT) 420 b.
72 76 76 73 62 61
17. místo
Muži, junioři
Beránek Jakub (*1994) AVZO
2. ZO Karviná (80088)
(1 CT) 416 b.
68 75 69 70 79 55
( Položky: 1 - 19 z 19 )
(c) Petr Korviny, 2019